Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 6 czerwca. Imieniny: Laury, Laurentego, Nory
08/10/2018 - 08:50

Kiedy odpoczywa? Chyba w pracy, bo to najbardziej lubi

Krzysztof Głuc to człowiek z ogromnym dorobkiem zawodowym, zarówno w działaniach dla Nowego Sącza, jak i innych miast w Polsce i za granicą. Sam mówi o sobie, że potrafi po pierwsze – zarządzać, po drugie – robić to skutecznie, po trzecie – odpowiedzialnie i wreszcie po czwarte – z otwartością na potrzeby innych.


Zobacz: Ten kandydat jest przygotowany do pracy w samorządzie

A co o kandydacie na prezydenta Nowego Sącza sądzą sądeczanie?  


Bogusław KOŁCZ
, profesor oświaty, autor książek i publikacji z dziejów Nowego Sącza i regionu:
Znam Krzysztofa Głuca ćwierć wieku. Współpracujemy ze sobą na różnych polach edukacji i od zawsze mi imponuje. Jest człowiekiem niezwykle pracowitym i ambitnym, stale uczącym się oraz dokształcającym siebie i innych. Zna się na oświacie, kulturze, historii i polityce, jest fachowcem w  dziedzinie biznesu, administracji i zarządzania, budzi podziw rozległą wiedzą i rozległymi kontaktami w Europie i świecie. Lubi wyzwania i to te najbardziej odpowiedzialne. Nieustannie podnosi sobie i innym poprzeczkę. Ale przede wszystkim Krzysztof potrafi przekonująco mówić i słuchać: dzięki swojej elokwencji i niezwykłej erudycji potrafi nawiązać idealny kontakt z młodzieżą, wzbudza szacunek i autorytet wśród każdego pokroju rozmówców. Zastanawiam się zawsze, kiedy Głuc odpoczywa. Ale chyba w pracy, bo to jest to, co najbardziej lubi.


Adriana KAIM
, działaczka stowarzyszenia Europa Donna: Doktora Krzysztofa Głuca poznałam jako studentka politologii WSB-NLU. Wcześniej zdobyłam informację, że jest znakomitym, ale wymagającym nauczycielem akademickim. Potwierdzam. Wykazywał nie tylko ogromną wiedzę, ale wysoką kulturę osobistą i empatię w kontaktach ze studentami. Myślę, że Krzysztof Głuc będzie dobrym gospodarzem naszego miasta.

Krzysztof Głuc, kandydat na prezydenta, zachęca do sięgania po szczyty


Wacław JAGIELSKI
, artysta malarz: Mój dom, pracownia i moje serce zawsze otwarte są na ludzi. Oni wnoszą w me życie nowe historie, przeżycia i nierzadko ciekawe wyzwania. Z jeszcze większą radością spotykam się - i czasem zaprzyjaźniam - z tymi, którym na sercu leży dobro mojego ukochanego Nowego Sącza. Niewątpliwie taką osobą jest Krzysztof Głuc. Często wspólnie prowadzimy ciekawe rozmowy o naszym królewskim grodzie - o jego historii, życiu mieszkańców i perspektywach na nadchodzące lata. Osobiście chciałbym - jako sądeczanin - móc obserwować wprowadzanie jego wizji i pomysłów w życie, i cieszyć się dalszym rozwojem naszego ukochanego MIASTA.

Cały program Krzysztofa Głuca jest dostępny na: www.krzysztofgluc.pl

Czytaj także:

Zmiana godzin pracy Urzędu Miasta. Czynny do godz. 18

Mieszkańcu sądeckiego osiedla, to dla Ciebie ważna sprawa!

To mieszkańcy zdecydują o najważniejszych sprawach w Nowym Sączu

Materiał Komitetu Wyborczego Wyborców Krzysztofa Głuca "Wybieram Nowy Sącz"

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu