Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 8 grudnia. Imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza
30/08/2018 - 09:00

Kamionka Wielka: kto na wójta? Siedlarz jeszcze się zastanawia, ale nie tylko on

Kto powalczy o fotel wójta w Gminie Kamionka Wielka? Potencjalnych kandydatów jest trzech: Janusz Michalik, Andrzej Stanek i obecny wójt Kazimierz Siedlarz Co ciekawe, żaden nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji.

Janusz Michalik, wieloletni sołtys Jamnicy choć wystawił komitet sygnowany swoim nazwiskiem, to myśli raczej o wejściu do rady. Dopytywany o ewentualny start w wyborach na wójta na dziś mówi: - Jeszcze mamy parę dni na podjęcie decyzji czy wystawimy kogoś na to stanowisko z naszego komitetu.

Zobacz też: Kamionka Wielka: Wybory samorządowe 2018. Który z radnych jest najlepszy?

Prawie pewny jest natomiast strat Andrzeja Stanka, dziś reprezentującego w radzie gminy sołectwo Królowa Górna. Wygasający mandat wywalczył z ramienia Komitetu Wyborczego Wyborców Samorządna Gmina Kamionka. W radzie zasiada od ośmiu lat. O stanowisko wójta powalczy z własnego – KWW Andrzeja Stanka.

A co z obecnym wójtem Kazimierzem Siedlarzem, który swoje stanowisko piastuje nieprzerwanie od 26 lat? – Jeszcze nie podjąłem decyzji – mówił dziś w rozmowie z portalem Sądeczanin.info. Wiadomo jednak, że jeśli Siedlarz zdecyduje się na start to z list Komitetu Wyborczego Wyborców Samorządna Jedność Wiejska.

ES [email protected] Fot.: archiwum sadeczanin.info

Zobacz także w tej kategoriiDziękujemy za przesłanie błędu