Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 12 sierpnia. Imieniny: Hilarii, Juliana, Lecha
24/10/2018 - 16:35

Gmina Łukowica ma nowych radnych: Andrzej Sułkowski z Roztoki

Andrzej Sułkowski startował w okręgu wyborczym nr 12 (Roztoka) z listy KWW "Gmina Łukowica to My". Zdobył 216 głosów i w wyborach do rady gminy był to najlepszy wynik jeśli chodzi o liczbę głosów.

Andrzej Sułkowski ma 35 lat. Jest absolwentem Wydziału Inżynierii Lądowej na Politechnice Krakowskiej i Wydziału Budownictwa na Politechnice Częstochowskiej. Jest kierownikiem budowy. Ma żonę i dwie córki. Do kandydowania na radnego namówili go mieszkańcy wsi Roztoka. Po namowach, które zakończyły się sukcesem poszli za ciosem i oddali na niego najwięcej głosów. 20 numer na 20 liście okazał się dla niego szczęśliwy. Jeszcze przed wyborami można było usłyszeć:

- Głęboko wierzę, że jeżeli uda się zmienić obecną władzę gminy Łukowica, a mieszkańcy w najbliższych wyborach postawią swój głos na ludzi młodych, ambitnych, kompetentnych, pełnych energii i zapału do ciężkiej pracy to możliwe będzie realizowanie wielu projektów, które przyczynią się do lepszego życia we wsi Roztoka oraz będą miały bezpośredni wpływ na rozwój i promocję całej naszej gminy - takie słowa publikował Andrzej Sułkowski na stronie KWW Gmina Łukowica to My.

Obietnica lepszego życia okazała się na tyle dla mieszkańców Roztoki ważna, że postanowili dać swojemu krajanowi kredyt zaufania na 5 lat, bo tyle wynosi obecnie kadencja radnego.

[email protected] FOT:KWW Gmina Łukowica to MYDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)