Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 14 listopada. Imieniny: Emila, Laury, Rogera
22/10/2018 - 00:15

Sztab Ludomira Handzla gotowy na drugą turę? [WIDEO]

Jak wyglądała noc wyborcza w sztabie Ludomira Handzla i Koalicji Nowosądeckiej? Lider ugrupowania i kandydat na prezydenta był od początku przekonany, że w Nowym Sączu wszystko rozstrzygnie się w drugiej turze.

Sztabowcy uwijali się ze telefonami w ręku - wszyscy z niecierpliwością czekali na pierwsze informacje z terenu. Napięcie rosło. Ale choć fotel prezydenta to główna nagroda w tych wyborach, sam Ludomir Handzel liczy też na to, że Koalicji Nowosądeckiej uda się wprowadzić swoich przedstawicieli do rady. Liczy na chociaż trzy mandaty.

Dla Ludomira Handzla wybory samorządowe 2018 mają też wymiar osobisty. – To dla mnie jest szczególny dzień, bo pierwszy raz w życiu głosowała moja córka Karolina. Trzy tygodnie temu skończyła 18 lat i pierwszy raz głosowała, brała udział w wyborach. Bardzo się cieszę, bo wie o tym, że jej głos jest bardzo ważny.

Zobacz też: Noc wyborcza w sztabie Iwony Mularczyk. Napięcie rośnie z minuty na minutę


Handzel jest realistą i nie krył przekonania, że będzie druga tura. – Jest siedmiu kandydatów, także myślę, że druga tura będzie nieodzowna w Nowym Sączu. My czekamy z pokorą, ale z nadzieją na wyniki i decyzje sądeczan.

Kto może być dla Handzla najtrudniejszym przeciwnikiem w drugiej turze? – Oczywiście liczymy na to, że nasz kandydat, czyli ja w drugiej turze się znajdzie. Natomiast wszystkim pozostałym kandydatom życzę wszystkiego najlepszego i mam nadzieję, że będziemy przekonywać do swojej wizji Nowego Sącza.

Kto dla kandydata Koalicji Nowosądeckiej byłby najgroźniejszym przeciwnikiem w drugiej turze? Posłuchajcie naszej rozmowy.

Sprawdź: Wyniki głosowania w 30 obwodowych komisjach wyborczych w Nowym Sączu

ES [email protected] Film: KS

Z kim Ludomir Handzel chciałby powalczyć w drugiej turze?
Fot.: ES
Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Dziękujemy za przesłanie błędu