Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 18 stycznia. Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
18/10/2018 - 12:50

Niższe opłaty za wodę i ogrzewanie - Koalicja Nowosądecka gwarantuje

Ludomir Handzel kandydat na prezydenta Nowego Sącza z list Koalicji Nowosądeckiej uważa, że jakość życia mieszkańców Nowego Sącza powinna być dla samorządu priorytetem. Co to oznacza w praktyce?

Wyrazem tego przekonania jest propozycja wprowadzenia Karty Nowosądeczanina, gwarancja obniżenia kosztów funkcjonowania spółek miejskich, co da realne możliwości obniżenia kosztów wody, ścieków i ogrzewania.

Jednocześnie Ludomir Handzel gwarantuje, że już w pierwszym dniu swojej prezydentury zajmie się dwoma kluczowymi od lat inwestycjami związanymi z rekreacją i wypoczynkiem.

Lider Koalicji Nowosądeckiej jest zdecydowanie przeciwny sprzedaży kompleksu określanego przez mieszkańców krótko: basenem nad Łubinką i chce – po odpowiednim zagospodarowaniu – miejsce to zwrócić mieszkańcom.

Drugą inwestycją wychodzącą naprzeciw potrzebom sądeckich rodzin jest zagospodarowanie brzegów Kamienicy.

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego, w którym Ludomir Handzel szczegółowo wyjaśnia, jak chce to zrealizować a przede wszystkim wskazuje źródła finansowania dla wszystkich wspomnianych wyżej przedsięwzięć. 

Materiał sfinansowany ze środków KWW Koalicji Nowosądeckiej

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.


Dziękujemy za przesłanie błędu

Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________