Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 23 maja. Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty
18/10/2018 - 12:50

Niższe opłaty za wodę i ogrzewanie - Koalicja Nowosądecka gwarantuje

Ludomir Handzel kandydat na prezydenta Nowego Sącza z list Koalicji Nowosądeckiej uważa, że jakość życia mieszkańców Nowego Sącza powinna być dla samorządu priorytetem. Co to oznacza w praktyce?

Wyrazem tego przekonania jest propozycja wprowadzenia Karty Nowosądeczanina, gwarancja obniżenia kosztów funkcjonowania spółek miejskich, co da realne możliwości obniżenia kosztów wody, ścieków i ogrzewania.

Jednocześnie Ludomir Handzel gwarantuje, że już w pierwszym dniu swojej prezydentury zajmie się dwoma kluczowymi od lat inwestycjami związanymi z rekreacją i wypoczynkiem.

Lider Koalicji Nowosądeckiej jest zdecydowanie przeciwny sprzedaży kompleksu określanego przez mieszkańców krótko: basenem nad Łubinką i chce – po odpowiednim zagospodarowaniu – miejsce to zwrócić mieszkańcom.

Drugą inwestycją wychodzącą naprzeciw potrzebom sądeckich rodzin jest zagospodarowanie brzegów Kamienicy.

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego, w którym Ludomir Handzel szczegółowo wyjaśnia, jak chce to zrealizować a przede wszystkim wskazuje źródła finansowania dla wszystkich wspomnianych wyżej przedsięwzięć. 

Materiał sfinansowany ze środków KWW Koalicji Nowosądeckiej

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Katalog firm Sądeczanin.info - tu znajdziesz firmy SądecczyznyDziękujemy za przesłanie błędu


Majowy miesięcznik "Sądeczanin" już w kioskach

Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________