Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 22 września. Imieniny: Maury, Milany, Tomasza
Patryk Wicher
- Nie jest tak, że na wyjazdach spotykam się tylko z osobami, które popierają Prawo i Sprawiedliwość. Podchodzą do mnie mieszkańcy, z góry zaznaczając, że nigdy nie zagłosują na PiS, ale chcą się dowiedzieć, jakie jest moje zdanie na nurtujące ich tematy. Takie rozmowy najbardziej lubię i takie osoby bardzo szanuję. Spieramy się merytorycznie, a nie na inwektywy, jak to bywa na portalach społecznościowych, gdzie ludzie, ukrywając się za fikcyjnymi profilami, wypisują obraźliwe rzeczy - o przebiegu kampanii wyborczej rozmawiamy z Patrykiem Wichrem, kandydatem na posła z list Prawa i Sprawiedliwości w Okręgu nr 14 (Nr 11), radnym Sejmiku Województwa Małopolskiego.
19/09/2019
kandydaci_pis_okreg_14_wybory_2019_konferencja
O niedzielnej wizycie Jarosława Kaczyńskiego w Nowym Sączu poinformowali posłowie PiS podczas środowej konferencji prasowej. Kandydaci do Sejmu i Senatu z list Prawa i Sprawiedliwości w okręgu nr 14 zaprezentowali także swój program.
18/09/2019
Marta Adamczyk z uzdrowiska w Krynicy i z powiatu idzie do Sejmu
Ostatnio spełniała się w roli żywiołowej konferansjerki podczas Festiwalu Biegowego, teraz występuje w zupełnie nowej roli. Jest kandydatką Prawa i Sprawiedliwości w wyborach parlamentarnych. Marta Adamczyk, dyrektor marketingu w uzdrowiskowej spółce Krynica-Żegiestów i wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Nowosądeckiego, chce być posłem. Czy jest zdeterminowana w drodze do politycznej kariery?
17/09/2019
table-wybory