Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 2 kwietnia. Imieniny: Franciszka, Malwiny, Władysława
24/03/2020 - 05:30

#Zostańwdomu. Miesięcznik "Sądeczanin" dostarczymy Ci pocztą

Dbajmy o siebie i nie narażajmy na zakażenie koronawirusem. - Jeśli nie musimy, nie wychodźmy z domu - mówią zewsząd. My także dołączamy się do tych apeli. I obiecujemy, że warto sięgnąć po kwietniowy numer miesięcznika "Sądeczanin", który dostarczymy Wam prosto do domów.


Kwietniowy miesięcznik "Sądeczanin" to - jak zawsze - wiele opinii. Poświęconych - siłą rzeczy głównie obecnemu stanowi pandemii. Pytamy o rady i przemyślenia tych, których najbardziej cenimy. Intelektualistów, ludzi kultury, sztuki, polityki biznesu.

- Teraz jest czas, żeby wykazać się ludzką solidarnością. Musimy zdać ten trudny egzamin w tych trudnych dniach. Sami wobec siebie. Na ludzkość przyszła bowiem ważna próba i od nas tak wiele zależy. Może nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy - pisze Adam Ziemianin. W numerze także rozmowy między innymi z Wojciechem Kudybą, Ryszardem Florkiem, Barbarą Paluchową, Antonim Krohem, Wandą Łomnicką-Dulak, Witoldem Kozłowskim, Marią Kogut.

Najobszerniej piszemy - oczywiście - o koronawirusie i o tym, jak mocno przeorał nasze życie w każdym niemal aspekcie. Jednym ze skutków są pozamykane sklepy i kioski - tradycyjne miejsca, w których sprzedawany jest nasz miesięcznik. Dlatego w kwietniu przechodzimy w całości na sprzedaż wysyłkową. 

Żeby kupić kwietniowego "Sądeczanina", wystarczy zrobić przelew na 5 złotych nasze konto (Numer konta: 10 1020 3453 0000 8402 0274 0355 ), a miesięcznik - niezależnie gdzie jesteście - trafi do Was pocztą. Prosimy o dodanie w opisie przelewu swego imienia, nazwiska i adresu pocztowego! Za pośrednictwem poczty, jak zwykle, egzemplarze miesięcznika zostaną wysłane również do naszych prenumeratorów. Sto stron najważniejszych informacji o regionie. Gospodarka, kultura, historia, nauka, religia, wspomnienia o najwybitniejszych Sądeczanach, felieton - to wszystko tu znajdziecie.

Jeszcze nigdy nie było takiej pewności, że dostaniesz swój ulubiony, regionalny miesięcznik. Tym razem trafi prosto do Twoich rąk. Wystarczy zamówić jeden lub kilka egzemplarzy - zrobić przelew na konto ze wskazaniem swego imienia bądź nazwiska. Nie zapomnijcie w opisie przelewu podać adresu, pod który ma zostać wysłana przesyłka z najnowszym wydaniem miesięcznika "Sądeczanin! ([email protected])Dziękujemy za przesłanie błędu