Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 25 października. Imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora
15/11/2019 - 15:20

Znów objazdy, bo roboty na „powiatówkach” idą pełną parą! Gdzie?

Pogoda sprzyja robotom drogowym a tym sam Zarząd Dróg Powiatowych zapowiada kolejne utrudnienia na swoich drogach i objazdy. W najbliższych dniach kontynuowane będą remonty drogi w gminie Grybów i kolejnej - w gminie Łabowa.

18 i 20 listopada (najbliższy poniedziałek i środa) kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami i objazdami na drodze Ropa – Gródek – Biała Niżna. Droga ta zamknięta będzie na odcinku od Szkoły Podstawowej do kościoła. W godzinach od 8. do 16. Obowiązywać będzie objazd drogą krajową nr 28 i drogą wojewódzką nr 981.
Remont całej tej drogi kosztować będzie ok. 2 mln 832 tys. zł a zadanie ma zostać wykonane do czerwca 2020 r. Inwestycja dofinansowana jest z Funduszu Dróg Samorządowych.

Zobacz też: Podegrodzie z tarczą: MPK nie podniesie tu stawek za autobusy

19 i 20 listopada (wtorek, środa) prowadzone będą parce na drodze powiatowej Łabowa - Łabowiec. W związku z tym w godzinach od 8. do 16. droga ta będzie zamknięta dla ruchu na odcinku od skrzyżowania z drogą krajową nr 75 do skrzyżowania z drogą gminną do Uhrynia.
W tym wypadku obok remontu nawierzchni mieszkańcy gminy doczekają się budowy chodnika. Zadanie opiewa aż na 800 tys. zł, z czego ponad 365 tys. zł dołożyła gmina Łabowa. Termin realizacji przedsięwzięcia wyznaczono na 18 grudnia jeszcze tego roku.

Jednocześnie Powiatowy Zarząd Dróg zastrzega, że przy złych warunkach atmosferycznych termin zapowiadanych prac może ulec zmianie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

ES [email protected] Fot.: ilustracyjne sądeczanin.info







Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)