Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 30 maja. Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
27/09/2022 - 17:00

Zaskakujące informacje w sprawie Jakuba Bocheńskiego. Zrobił w hotelu coś strasznego i nagle zniknął?

Trwają poszukiwania zaginionego mieszkańca Nowego Sącza Jakuba Bocheńskiego. Wciąż nie wiadomo, gdzie teraz jest i co się z nim dzieje. Nie wiadomo nawet czy żyje. A gdy w tej sprawie pojawił się nowy, kryminalny wątek, władze Nowej Lewicy natychmiast zawiesiły Bocheńskiego.

 Jedna z kobiet twierdzi, że 30-latek krótko przed zaginięciem wykorzystał ją seksualnie. Pokrzywdzona złożyła już zawiadomienie do prokuratury, a policjanci zabezpieczyli monitoring w hotelu, w którym po raz ostatni był widziany zaginiony Jakub Bocheński. Po tych doniesieniach władze Nowej Lewicy zawiesiły go.

Cały czas trwają poszukiwania zaginionego polityka Lewicy Jakuba Bocheńskiego, który od pięciu dni nie daje znaku życia. Mężczyzna po raz ostatni był widziany w czwartek (22 września) w hotelu Hilton w Krakowie, gdzie brał udział w szkoleniu firmy PwC, w której pracuje. Między godziną 12 a 13 wyszedł na lunch, zostawiając wszystkie swoje rzeczy. Do budynku już nie wrócił. Mężczyzna był zdenerwowany. Od tamtej pory rodzina nie ma z nim żadnego kontaktu, co nigdy wcześniej się nie zdarzało. 

Zobacz też Sprawdzą okolice rzeki, stawu i boiska. Trwają poszukiwania zaginionego Jakuba Bocheńskiego

Portal tvp.info ujawnił dzisiaj nowe, wstrząsające informacje, które mogą mieć związek z zaginięciem 30-letniego polityka Lewicy Jakuba Bocheńskiego. Według dziennikarzy tvp.info, w nocy ze środy na czwartek, w krakowskim hotelu Hilton odbywała się impreza firmowa PwC, w której brał udział Bocheński. To właśnie wtedy miało dojść do przestępstwa.

Bocheński miał zgwałcić kobietę

Według tvp.info, do policjantów zgłosiła się pokrzywdzona kobieta. W tej sprawie złożyła ona również zawiadomienie w prokuraturze. Jak na razie, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Krakowie nie chce komentować tych informacji. Krakowscy policjanci zabezpieczyli już monitoring w hotelu Hilton, w którym miało dojść do przestępstwa. Według informatorów portalu tvp.info, na nagraniu widać moment napaści seksualnej i zaciągnięcia kobiety do pokoju przez 30-latka.

Zobacz też Jakub Bocheński, lider Lewicy na Sądecczyźnie wciąż poszukiwany

Dziennikarze ogólnopolskiego portalu poprosili o komentarz w tej sprawie członków rodziny zaginionego 30-latka oraz pracowników hotelu Hilton, ale jak na razie nie otrzymali odpowiedzi. ([email protected] fot. Arch. Jakuba Bocheńskiego)Dziękujemy za przesłanie błędu