Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 2 kwietnia. Imieniny: Franciszka, Malwiny, Władysława
22/06/2022 - 08:00

Zamordował żonę, a potem popełnił samobójstwo. Prokuratura umorzyła śledztwo

Zastrzelił swoją żonę z broni myśliwskiej, a następnie sam odebrał sobie życie. Po ponad roku od makabrycznego zabójstwa w Woli Kosnowej, Prokuratura Okręgowa w Nowym Sączu umorzyła śledztwo.

Prokuratura Okręgowa w Nowym Sączu przez prawie półtora roku badała okoliczności makabrycznego morderstwa, do którego doszło 24 lutego 2021 roku w gminie Łącko. W tym feralnym dniu, na  jednej z posesji w Woli Kosnowej, policjanci znaleźli zwłoki 56-letniej kobiety i jej 62-letniego męża.

Zobacz też Makabryczne morderstwo w Woli Kosnowej. Zastrzelił żonę i targnął się na życie?

Już od samego początku śledczy podejrzewali, że mężczyzna zamordował własną żonę używając do tego broni palnej, a następnie sam popełnił samobójstwo. Ta wersja potwierdziła się.

- A.C. została zastrzelona przez swojego męża, S.C., z posiadanej przez niego nielegalnie broni myśliwskiej, a następnie on sam odebrał sobie życie strzałem z tej broni – wyjaśnia prokurator Leszek Karp, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Nowym Sączu.

Zobacz też Zabił żonę, potem popełnił samobójstwo. Niewyobrażalna tragedia w gminie Łącko

Po wyjaśnieniu wszystkich okoliczności sprawy, prokuratura umorzyła śledztwo. Nic w tym dziwnego, bo sprawca zabójstwa nie żyje, a śledczy wykluczyli, aby ktoś trzeci mógł się przyczynić do tragedii małżeństwa z Woli Kosnowej. ([email protected] Fot. Ilustracyjna RG)Dziękujemy za przesłanie błędu