Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 24 września. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
01/06/2023 - 15:00

Zamknęli bardzo popularny sklep w Nowym Sączu. Zakupy robiło tutaj wielu mieszkańców

- To Biedronki już tutaj nie będzie? Dlaczego zamknęli ten sklep? - takie pytania zadaje sobie wielu mieszkańców Nowego Sącza. Przy markecie na Alejach Piłsudskiego zaroiło się od pojazdów budowlanych. Wiemy do kiedy potrwa remont.

Remont Biedronki w Nowym Sączu

Dużo w ostatnim czasie sklepów i lokali w Nowym Sączu zmienia swoje lokalizacje lub całkowicie znika. Jak już informowaliśmy, po 17 latach działalność zamknął m.in. popularny sądecki klub La Rocca. 29 maja jego drzwi zamknęły się na zawsze. Więcej piszemy TUTAJ.

Wielu mieszkańców zastanawia się również co się dzieje ze sklepem Biedronka przy Alejach Piłsudskiego. To popularny market, w którym klientów nigdy nie brakowało. Można powiedzieć, że na stałe wrósł w krajobraz sądeckiej Zawady, w której się znajduje.

Od kilku dni sklep jest jednak nieczynny. Wokół niego możemy za to dojrzeć pracowników i maszyny budowlane. Z witryny sklepu zniknął również szyld z nazwą. Wśród sądeczan zaczęły się rodzić pytania czy to oznacza likwidację marketu.

Okazuje się jednak, że sklep będzie nadal funkcjonował. Jak się dowiedzieliśmy, obecnie mamy remont, który potrwa do 6 lipca. Po tej dacie robienie tzakupów będzie znowu możliwe. Oczywiście, market nabierze wówczas nieco innego wyglądu.

Sklep z elektroniką zniknął z Europy

Przypomnijmy, że nie tak dawno z galerii Europa zniknął również popularny sklep w elektroniką. Znajduje się teraz pod innym adresem. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ. ([email protected], fot.: MP)Dziękujemy za przesłanie błędu