Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 18 stycznia. Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
24/02/2017 - 12:55

Zakończyliśmy głosowanie w plebiscycie Sądeczanin Roku 2016

Dziś (24 lutego) o godz. 9.00 zakończyło się głosowanie w plebiscycie Sądeczanin Roku 2016. Na trzynastu kandydatów głosować można było za pomocą formularza elektronicznego, wiadomości SMS oraz tradycyjnie, wypełniając kupon dołączony do miesięcznika „Sądeczanin”.

Urna do głosowania, do której codziennie wrzucane były kupony, otwarta została przez Benedykta Porębę, laureata plebiscytu Sądeczanin Roku 2015. Kierownikowi Zespołu Regionalnego Pieśni i Tańca „Mystkowianie” towarzyszyli: Wincenty Tokarz – członek Społeczno-Kulturalnego Towarzystwa „Sądeczanin”, Tomasz Kowalski – redaktor naczelny portalu i miesięcznika „Sądeczanin” oraz Przemysław Bawołek, koordynator plebiscytu.

Czytaj: Benedykt Poręba z Mystkowa Sądeczaninem 2015 Roku!

Aktualnie liczone są kupony i sumowane wyniki z głosowania internetowego i SMS. Wynik plebiscytu czeka jeszcze na zatwierdzenie przez Kapitułę Sądeczanina Roku, której przewodniczy Zygmunt Berdychowski.

Komu przypadnie zaszczytny tytuł, dowiemy się w niedzielę (26 lutego). Wielka Gala w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ z udziałem Orkiestry Reprezentacyjnej Karpackiego Oddziału Straży Granicznej zaplanowana jest na godz. 11. Tuż po ogłoszeniu wyniku na naszym portalu pojawi się relacja z wydarzenia.

(JB), fot. JB

Zakończyliśmy głosowanie w plebiscycie Sądeczanin Roku 2016


Dziękujemy za przesłanie błędu