Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 23 czerwca. Imieniny: Albina, Wandy, Zenona
25/11/2022 - 18:55

Wypadek w Trzycierzu. Piaskarka zderzyła się z samochodami

Kierowcy, którzy jadą z Nowego Sącza do Korzennej albo w przeciwnym kierunku, muszą liczyć się z dużymi utrudnieniami w Trzycierzu, gdzie piaskarka zderzyła się z trzema samochodami osobowymi. W tej chwili droga jest zablokowana.

Po godzinie osiemnastej, na drodze powiatowej łączącej Nowy Sącz z Korzenną i Wilczyskami, doszło do wypadku. Zderzyły się cztery samochody, w tym piaskarka. Choć całe zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Zobacz też Nie żyje 54-latek ze Starego Sącza. Mężczyzna spadł z dachu ośrodka zdrowia 

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają przyczyny i okoliczności tego wypadku. Z kolei strażacy usuwają z drogi części, które odpadły z uszkodzonych samochodów.

- Prawdopodobnie piaskarka, która jechała w kierunku Nowego Sącza, zahaczyła samochody, które jechały w przeciwnym kierunku, ale czy tak rzeczywiście było, to już będą ustalać policjanci – powiedział nam Czytelnik, który akurat przejeżdżał przez Trzycierz, jak doszło do nieszczęścia.


Zobacz też Z mieszkania dobiegało rozpaczliwe wołanie o pomoc. Przed blokiem zaroiło się od służb ratunkowych 

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu. W tej chwili droga jest zablokowana. W obu kierunkach utworzyły się korki. ([email protected] Fot. Czytelnik)

Z ostatniej chwili: wypadek w Trzycierzu. Piaskarka zderzyła się z samochodami, droga zablokowana
Kierowcy, którzy jadą z Nowego Sącza do Korzennej albo w przeciwnym kierunku, muszą liczyć się z dużymi utrudnieniami w Trzycierzu. Piaskarka zderzyła się z trzema samochodami osobowymi. W tej chwili droga jest zablokowana.


Dziękujemy za przesłanie błędu