Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 24 września. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
02/01/2023 - 12:40

Wypadek w centrum Nowego Sącza. Poszkodowana kobieta trafiła do szpitala

W centrum Nowego Sącza w samo południe doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Samochód potrącił pieszą, która przechodziła na drugą stronę drogi. Poszkodowana została zabrana do szpitala.

Kilka minut po godzinie dwunastej, na ulicy Kazimierza Wielkiego w Nowym Sączu, tuż obok rynku, doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Kobieta została potrącona przez samochód. Do nieszczęścia doszło w chwili, gdy na oznakowanym przejściu dla pieszych przechodziła na drugą stronę drogi. Błyskawicznie na miejsce wypadku dotarła karetka pogotowia ratunkowego oraz policja. 

Zobacz też Jej życie było zagrożone, liczyła się każda sekunda. To był prawdziwy wyścig z czasem

Zobacz też Tragedia w sylwestrową noc. Jej syn zginął, a ona trafiła do szpitala

Ratownicy medyczni udzielili pomocy poszkodowanej seniorce, a następnie przewieźli ją do szpitala na dodatkowe badania. Na miejscu wypadku pozostali policjanci, którzy ustalali, jak doszło do tego nieszczęścia. Na ten moment wiadomo jedynie tyle, że obie kobiety były trzeźwe. ([email protected] Fot. RG)

Wypadek w centrum Nowego Sącza. Trwa akcja ratunkowa
W centrum Nowego Sącza w samo południe doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Samochód potrącił osobę pieszą, która przechodziła na drugą stronę drogi. W tej chwili trwa akcja ratunkowa. Na miejscu jest już pogotowie ratunkowe i policja.


Dziękujemy za przesłanie błędu