Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 17 kwietnia. Imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina
01/09/2023 - 13:50

Z ostatniej chwili: poważny wypadek na krajówce. Trwa akcja ratunkowa [ZDJĘCIA]

Kierowcy! Jeśli jedziecie z Nowego Sącza do Brzeska albo w przeciwnym kierunku, musicie liczyć się z dużymi utrudnieniami w Gnojniku. Na drodze krajowej 75 zderzyły się trzy samochody. W tej chwili trwa akcja ratunkowa. Ruch na krajówce odbywa się wahadłowo. W obu kierunkach tworzą się korki.

Przed chwilą informowaliśmy o zderzeniu dwóch samochodów na drodze krajowej 75 w Tęgoborzy. Niemal w tym samym czasie na krajówce doszło do kolejnego wypadku. W miejscowości Gnojnik, zderzyły się dwa samochody osobowe i ciężarówka. Tymi pojazdami podróżowało w sumie osiem osób, w tym dzieci. 

- W wypadku ucierpiały trzy osoby, które po udzieleniu pomocy przez ratowników medycznych zostały przetransportowane do szpitala – powiedzieli nam policjanci z Brzeska.

Wypadek na DK-75 w Gnojniku

W trakcie prowadzonej akcji ratunkowej droga krajowa 75 w Gnojniku była całkowicie zablokowana. W tej chwili ruch odbywa się wahadłowo. Zarówno w kierunku Brzeska, jak i Nowego Sącza tworzą się korki. 

Na miejscu cały czas pracują policjanci, którzy ustalają, jak doszło do tego nieszczęścia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Mercedesem nie zachował ostrożności i uderzył w tył Seata, ten z kolei zderzył się z ciężarówką.

([email protected] Fot. Regionalny Reporter - Akcje Ratownicze 112, Brzesko 112.pl - dziękujemy!)

Z ostatniej chwili: poważny wypadek na krajówce. Trwa akcja ratunkowa
Kierowcy! Jeśli jedziecie z Nowego Sącza do Brzeska albo w przeciwnym kierunku, musicie liczyć się z dużymi utrudnieniami w Gnojniku. Na drodze krajowej 75 zderzyły się trzy samochody. W tej chwili trwa akcja ratunkowa. Ruch na drodze krajowej odbywa się wahadłowo. W obu kierunkach tworzą się korki.


Dziękujemy za przesłanie błędu