Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 2 grudnia. Imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny
29/09/2023 - 09:50

Z ostatniej chwili: dramatyczny wypadek o poranku w Nowym Sączu

Nieszczęście o poranku w Nowym Sączu. Na ulicy Witosa, na oznakowanym przejściu dla pieszych, samochód potrącił mężczyznę. Poszkodowany z poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala.

Było kilkanaście minut po godzinie ósmej, jak na ulicy Witosa w Nowym Sączu, doszło do nieszczęścia. Kierujący Volkswagenem, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 60-letniego mieszkańca Sądecczyzny, który przechodził na drugą stronę drogi.

Już po chwili na miejsce dotarła straż pożarna, która kilkaset metrów dalej ma swoją siedzibę. Przyjechała również policja i pogotowie ratunkowe. Na wypadek najechali także funkcjonariusze straży granicznej.  Podczas prowadzonej akcji ratunkowej na ulicy Witosa były utrudnienia w ruchu. Szybko utworzyły się korki w obu kierunkach. 

Zobacz też Tragedia na weselu. Wszyscy świetnie się bawili, nagle rozegrał się dramat

Załoga pogotowia ratunkowego udzieliła pomocy poszkodowanemu, który - jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie - doznał poważnych obrażeń i był nieprzytomny. Mężczyzna trafił do szpitala w Nowym Sączu. 

- Kierujący był trzeźwy. Obecnie na miejscu czynności wykonują policjanci z zespołu wypadkowego Wydziału Ruchu Drogowego sądeckiej komendy oraz biegły sądowy z zakresu ruchu drogowego. Wszystkie wykonane przez nich czynności, opinia biegłego oraz prowadzone w tej sprawie postępowanie, pozwolą dokładnie wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego wypadku - powiedziała naszej redakcji kom. Justyna Basiaga z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. 

([email protected] Fot. M. Tokarczyk)
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu