Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 25 października. Imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora
16/03/2020 - 23:20

Z ostatniej chwili: 21 nowych przypadków zakażeń. Zmarła kolejna osoba

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 21 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce. Niestety dzisiaj zmarła kolejna - już czwarta - osoba. Jest nią 67-letni mężczyzna, który przebywał w szpitalu w Łańcucie.

Z każdą godziną liczba zakażonych koronawirusem rośnie. Aktualnie w Polsce jest już 177 potwierdzonych przypadków. Przed chwilą Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 21 nowych osobach zakażonych koronawirusem. Pozytywny wynik testów laboratoryjnych wyszedł u 10 osób z województwa łódzkiego, 5 osób z województwa mazowieckiego, 3 osób z województwa dolnośląskiego oraz 1 osoby z województwa lubelskiego, wielkopolskiego i podkarpackiego. Wszyscy pacjenci są w stanie stabilnym.

Zobacz też Pacjent z objawami koronawirusa w sądeckim szpitalu. Niedawno wrócił z zagranicy

Niestety to niejedyna zła wiadomość jaką przekazało Ministerstwo Zdrowia. Dzisiaj w szpitalu w Łańcucie zmarła czwarta osoba zakażona koronawirusem. Jest nią 67-letni mężczyzna, który od początku był w bardzo ciężkim stanie i leczył się na inne choroby. 

Na szczęście na Sądecczyźnie do tej pory nie został potwierdzony żaden przypadek zakażenia, ale w szpitalu w Nowym Sączu od niedzieli przebywa mężczyzna, który niedawno wrócił z zagranicy i ma niepokojące objawy. Zostały od niego pobrane próbki do badań i teraz pozostaje tylko czekać na wyniki, które prawdopodobnie poznamy jeszcze tej nocy.

RG [email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)