sadeczanin.info

XIII Seminarium o Zdrowiu Sądeczan w Nowym Sączu – 12 maja. ZOBACZ PROGRAM
Rezerwujcie sobie już ten dzień – 12 maja (wtorek). Zapraszamy mieszkańców Nowego Sącza i nie tylko do udziału w XIII Seminarium o Zdrowiu Sądeczan. Wydarzenie organizowane w Nowym Sączu przyciąga od lat ludzi, którzy chętnie korzystają z medycznych wykładów, porad oraz bezpłatnych badań. Seminarium towarzyszy doroczny – X już Plebiscyt Medyczny, który dostarcza równie dużych emocji. W tym roku jest to XIII Seminarium.

Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy! Bądź pierwszy, który podzieli się opinią!
ZOBACZ WIĘCEJ
© sadeczanin.info 2015 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone