Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 2 czerwca. Imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny
03/03/2023 - 15:20

Wyszła z domu i przepadła bez śladu. Trwają poszukiwania 16-letniej Oliwii

Ma zaledwie 16 lat, a nikt nie wie, gdzie teraz jest oraz co się z nią dzieje. Od dwóch dni nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną. Trwają poszukiwania 16-letniej Oliwii. Osoby, które ją widziały proszone są o kontakt z policją.

W czwartek informowaliśmy, że w tajemniczych i dziwnych okolicznościach zaginął 26-letni Szymon Chrupek, który jest mieszkańcem Skrzyszowa. Policja przekazała właśnie informacje o kolejnych poszukiwaniach osoby z regionu.

Tym razem mowa o mieszkającej w Krakowie 16-latce – Oliwii Jemielity. Dziewczyna wyszła 1 marca, około godziny 1 z domu na osiedlu Oświecenia i do tej pory do niego nie powróciła, ani też nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną.

Zgodnie z rysopisem ma 165 cm wzrostu i waży 50 kg. Charakteryzuje się też długimi ciemnymi włosami w kolorze ciemnego blondu. Była ubrana w czerwoną kurtkę, spodnie jeansowe i adidasy z ciemną podeszwą.

- Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o kontakt z Komisariatem Policji VII w Krakowie pod numerem telefonu 47-83-52-911 lub pod numer alarmowym 112 – przekazuje komenda. ([email protected], fot.: KWP Kraków)

Dziękujemy za przesłanie błędu