Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 14 kwietnia. Imieniny: Bernarda, Martyny, Waleriana
04/01/2023 - 09:50

Wyprzedzał kolumnę samochodów i wtedy doszło do tragedii. Nie żyje 24-letni mężczyzna [ZDJĘCIA]

Tragiczny wypadek w powiecie gorlickim. Na pograniczu Biecza i Strzeszyna zderzyły się czołowo dwa samochody. Niestety, życia 24-letniego kierowcy Mercedesa nie udało się uratować, zginął na miejscu. W tej chwili droga jest zablokowana. Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności tego nieszczęścia.

Nie najlepiej rozpoczął się dzisiejszy poranek w powiecie gorlickim. Kilka minut przed godziną siódmą, na pograniczu Strzeszyna i Biecza, doszło do tragicznego wypadku. Na prostym odcinku drogi powiatowej, zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe. Siła uderzenia była ogromna. Oba pojazdy w jednej chwili zamieniły się w stertę złomu. Jak się okazało, Peugeotem podróżował młody, 21-letni mężczyzna, z kolei Mercedesem jechał 24-latek. Obaj to mieszkańcy gminy Biecz. 

Zobacz też Kobieta wskoczyła do lodowatej rzeki. Zrobiła to na oczach ludzi

Niestety, wypadek okazał się tragiczny w skutkach. Ratownicy bardzo długo reanimowali nieprzytomnego 24-latka. Robili wszystko, aby uratować mu życie. Niestety nie udało się. Mężczyzna zmarł. 

Cały czas na miejscu wypadku pracują policjanci z prokuratorem, którzy ustalają, jak doszło do tego nieszczęścia. Droga powiatowa w tej chwili jest zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze wiele godzin. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że wypadek spowodował 21-letni kierowca Peugeota, który nie zachował ostrożności.  

- Kierujący Peugeotem, na prostym odcinku drogi powiatowej wyprzedzał kolumnę pojazdów i zderzył się czołowo z jadącym z przeciwnego kierunku Mercedesem - powiedział naszej redakcji asp. szt. Gustaw Janas z gorlickiej policji. 

[email protected] Fot. OSP Biecz

Tragiczny wypadek o poranku. Nie żyje młody mężczyzna, miał zaledwie 24 lata




Tragiczny wypadek w powiecie gorlickim na pograniczu Biecza i Strzeszyna. Zderzyły się czołowo dwa samochody. Niestety, życia 24-letniego kierowcy Mercedesa nie udało się uratować, zginął na miejscu. W tej chwili droga jest zablokowana. Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności tego nieszczęścia.






Dziękujemy za przesłanie błędu