Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 29 listopada. Imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina
26/10/2021 - 19:40

Wypadek w Paszynie. Samochód potrącił pieszego

Na drodze krajowej numer 28 w Paszynie doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Samochód potrącił pieszego. Poszkodowany mężczyzna został zabrany do szpitala.

Przed godziną dziewiętnastą na drodze krajowej numer 28 w Paszynie doszło do groźnego wypadku. Samochód potrącił około 65-letniego pieszego. Dosłownie już po chwili na miejscu zjawili się strażacy z Nowego Sącza i pobliskich jednostek, a także policjanci i ratownicy medyczni.

Zobacz też Niewyobrażalna tragedia w Korzennej. Nie żyje 3-letni chłopczyk

Załoga pogotowia ratunkowego udzieliła poszkodowanemu mężczyźnie pomocy, a następnie przewiozła go do szpitala na dodatkowe badania. Jak na razie nie wiadomo, jak ciężki jest jego stan. Wiadomo jedynie tyle, że był przytomny.

Na krajówce w Paszynie były utrudnienia. W tej chwili ruch odbywa się płynnie. Policjanci ustalają, jak doszło do tego nieszczęścia. Na ten moment nie wiadomo jeszcze czy pieszy przechodził na drugą stronę jezdni, czy może szedł poboczem drogi. Nie wiadomo też czy miał na sobie odblaski. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. OSP Mogilno)Dziękujemy za przesłanie błędu