Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 2 grudnia. Imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny
08/09/2023 - 10:30

Wypadek w Nowym Sączu na ul. Węgierskiej. Ucierpiało 4-letnie dziecko [ZDJĘCIA]

W Nowym Sączu na ulicy Węgierskiej zderzyły się dwa samochody. Niestety, nie obyło się bez poszkodowanych. W wypadku ucierpiało 4-letnie dziecko, które zostało zabrane przez pogotowie ratunkowe do szpitala.

Przed godziną dziewiątą, na ulicy Węgierskiej w Nowym Sączu doszło do wypadku. Zderzyły się ze sobą dwa samochody. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem Renault, najprawdopodobniej nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu marki Skoda i doprowadził do najechania na jego tył. 

Zobacz też Wstrząsające! 13-latka chciała targnąć się na życie. To był wyścig z czasem 


- Obaj kierujący byli trzeźwi. 4-letni pasażer podróżujący Skodą korzystał z pomocy medycznej i został przetransportowany do szpitala - powiedziała nam Aneta Izworska z biura prasowego sądeckiej policji.

Dokładne okoliczności i przyczyny tego zdarzenia drogowego są wyjaśniane przez funkcjonariuszy. ([email protected] Fot. RG, MP)

Z ostatniej chwili: Wypadek w Nowym Sączu. Tworzą się korki
W Nowym Sączu na ulicy Węgierskiej zderzyły się dwa samochody. W tym miejscu musicie liczyć się z dużymi utrudnieniami w ruchu. Tworzą się korki.Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu