Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 5 lipca. Imieniny: Antoniego, Bartłomieja, Karoliny
18/08/2018 - 15:25

Wypadek na skrzyżowaniu w Chełmcu. Motocyklista w szpitalu

Karetka pogotowia ratunkowego mknęła dzisiaj przed południem ulicą Marcinkowicką, a następnie obwodnicą północną transportując rannego motocyklistę do sądeckiego szpitala. Co się stało?

Na skrzyżowaniu przy urzędzie gminy w Chełmcu, które, z uwagi na budowę nowego mostu heleńskiego, przeżywa istne oblężenie, doszło około godz. 11 do zderzenia samochodu osobowego marki Opel i skutera Suzuki. W wyniku wypadku poszkodowany został kierujący jednośladem.

Na skrzyżowaniu, do momentu aż policjanci zakończyli tam pracę panowały duże utrudnienia. Pośrodku skrzyżowania stała osobówka. W samochodzie siedziała młoda kobieta. Przy samochodzie leżał rozbity motocykl. Z jednośladu na jezdnię wylało się paliwo, na jezdni leżał kask i połamane części skutera.

- W wyniku tego zdarzenia poszkodowany został kierowca motocykla - powiedział serwisowi Sadeczanin.info mł. bryg. Paweł Banach z jednostki ratowniczo-gaśniczej nr 1 PSP w Nowym Sączu. - Karetka pogotowia ratunkowego zabrała go do szpitala. Poszkodowany mężczyzna był przytomny.

IM. Fot. IM.

Wypadek przy Urzędzie Gminy w Chełmcu
Wypadek przy Urzędzie Gminy w Chełmcu


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)