Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 29 listopada. Imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina
05/06/2023 - 13:40

Wypadek na sądeckiej "drodze śmierci" w Tęgoborzy. Są utrudnienia w ruchu

Jeśli jedziecie z Nowego Sącza do Krakowa albo w przeciwnym kierunku, musicie liczyć się z utrudnieniami w Tęgoborzy. Na drodze krajowej 75, która przez sądeczan nazywana jest "drogą śmierci", zderzyły się dwa samochody. Jedna osoba została zabrana przez pogotowie ratunkowe do szpitala w Nowym Sączu.


Na trasie łączącej Nowy Sącz z Brzeskiem i Krakowem, około godziny dziesiątej trzydzieści doszło do wypadku. Na drodze krajowej 75, w miejscowości Tęgoborze, zderzyły się dwa samochody osobowe - Volkswagen Golf i Mercedes. Jak na razie nie udało nam się dowiedzieć, ile osób podróżowało tym autami. Wiadomo jedynie tyle, że jedna z nich była poszkodowana. 

- Załoga pogotowia ratunkowego przebadała i udzieliła pomocy jednej z osób, która skarżyła się na dolegliwości. Ratownicy medyczni zabrali ją do szpitala w Nowym Sączu na dodatkowe badania - powiedział nam oficer dyżurny sądeckiej straży pożarnej. 

Zobacz też Z ostatniej chwili: dramatyczny wypadek w Nowym Sączu. Samochód potrącił kobietę [ZDJĘCIA]

Na krajówce w Tęgoborzy cały czas pracują policjanci, którzy ustalają, jak doszło do tego wypadku. W tym miejscu musicie liczyć się z utrudnieniami. Ruch odbywa się wahadłowo. ([email protected] fot. Jakub Kołodziej - dziękujemy!)Dziękujemy za przesłanie błędu