Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 29 września. Imieniny: Michaliny, Michała, Rafała
07/01/2014 - 11:55

Wybraliśmy najpiękniejsze choinki naszych Czytelników

Spośród 110 zdjęć choinek, jakie do naszej redakcji nadesłali Czytelnicy, konkursowe jury wybrało trzy najpiękniejsze, które zostaną nagrodzone. Jednocześnie użytkownicy portalu społecznościowego Facebook poprzez swoje polubienia wskazali ich zdaniem najładniejsze bożonarodzeniowe drzewko.
Druga edycja konkursu na najpiękniejszą choinkę zorganizowanego przez portal Sadeczanin.info cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Nasi Czytelnicy przysłali 110 zdjęć przepięknie udekorowanych drzewek. Imponująco prezentowały się żywe, jak i sztuczne choinki.
- Wybór był naprawdę ciężki. Nasi Czytelnicy wykazali się pomysłowością nie tylko w dekoracji drzewek ale także samym ich rodzaju. Otrzymaliśmy zdjęcia kilku nietypowych choinek, bo np. z piórek, szyszek, czy wykonanej na szydełku – mówi Kinga Bednarczyk, dziennikarka portalu Sadeczanin.info i przewodnicząca konkursowego jury. – Zwycięzców wybraliśmy wśród tradycyjnych drzewek. Niestety musieliśmy wskazać trzy osoby, choć tak naprawdę na wyróżnienie zasługuje każda choinka – dodaje.
Konkursowe jury postanowiło nagrodzić: Iwonę Smoleń, Kingę Wróbel oraz Władysława Pączka. Pani Iwona żywą choinkę wygrała biorąc udział w akcji „Rozdajemy choinki na święta!”. Odbierając świerk zapewniła, że przyśle nam zdjęcia drzewka udekorowanego własnoręcznie przygotowanymi ozdobami. Okazało się, że papierowe, kolorowe cudeńka uzupełnione złotymi i niebieskimi bombkami przyciągają oko. Imponująco prezentuje się również choinka pani Kingi. Na świerkowych gałązkach oprócz czerwonych i złotych bombek, dzwoneczków, gwiazdek zawisły również pierniczki oraz słomkowe ozdóbki. Natomiast jodłę pana Władysława zdobią m.in. plastry pomarańczy i ręcznie wykonane ozdoby.
Wśród osób, które zostaną nagrodzone jest również Natalia Filipowicz. To zdjęcie jej choinki otrzymało najwięcej polubień na portalu Facebook. Sztuczna choinka pani Natalii została ozdobiona złotymi bombkami, dzwoneczkami i soplami. W centralnym punkcie zawieszony został na drzewku aniołek. I właśnie to zdjęcie otrzymało 521 polubień i według użytkowników Facebooka zasługuje na miano najpiękniejszej.
Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród od czwartku (9 stycznia). Redakcja portalu Sadeczanin.info mieści się przy ul. Barbackiego 57 w Nowym Sączu, a na naszych Czytelników czekamy od godz. 8 do 16.

(ALF)
Fot. Czytelnicy
 


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe