Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
15/10/2021 - 08:00

Wybieramy światłowód. Poznaj korzyści superszybkiego internetu

Dla wielu z nas wyobrażenie sobie codziennego życia bez szybkiego internetu w domu graniczy już z niemożliwością. A czas pandemii sprawił, że potrzebujemy dobrej sieci jeszcze bardziej. Zdalna edukacja, praca, zakupy, sprawy urzędowe, to już nasza codzienność. A co z dostępem do informacji, czy po prostu rozrywki? Ktoś z rodziny chce obejrzeć odcinek ulubionego serialu, ktoś inny pograć na komputerze. Czy sieć to wytrzyma? Na pewno tak, jeśli tylko będzie to światłowód.

Już dziś w powiecie nowosądeckim jest wiele adresów, gdzie docieramy z superszybkim internetem. Fachowcy podłączą wszystkim zainteresowanym światłowód prosto do domu. Wykonają instalację, podłączą i skonfigurują domowe urządzenia. Wszystko w około 3 godziny z zachowaniem wszystkich reguł pozwalających uniknąć zakażenia, bo w Orange dbamy o bezpieczeństwo. Również w naszych, otwartych już, salonach, zapewniamy konieczną ochronę przed zakażeniem klientom, jak i naszym pracownikom.

Światłowód ma sporo zalet.  Nie zerwie się z powodu burzy i nie zwolni, kiedy wszyscy w okolicy będą również korzystać z internetu. Zapewni nam też wi-fi bardzo dobrej jakości, dzięki któremu wszyscy domownicy będą mogli korzystać z sieci jednocześnie na różnych urządzeniach - smartfonach, tabletach, komputerach, czy nawet na telewizorze.

Domowy światłowód pozwala oglądać filmy online i ściągać video w najwyższej jakości, bez tracenia czasu na buforowanie. Warto rozważyć też pakiety Orange Love - zawierające nie tylko szybki internet światłowodowy, ale i Telewizję Orange. Wybierać możemy spośród bogatej oferty kanałów czy funkcji dodatkowych, takich jak dostęp do platformy Netflix lub HBO GO i być na bieżąco z popularnymi serialami.

Możemy też skorzystać z Orange VOD  przez aplikację Orange TV Go - obejrzeć najnowsze filmy oraz kinowe hity, jak choćby ulubioną polską komedię świąteczną w nowej osłonie - „Listy do M. 4”, fascynujący thriller „Obraz pożądania”, oscarowy „Judas and the Black Messiah”, „Grę szpiegów” w gwiazdorskiej obsadzie, czy coś dla dzieci i całej rodziny - "Psy i koty 3: Łapa w łapę".

Decydując się na Orange Światłowód dostaniemy także najnowocześniejszy dekoder 4K. Dzięki niemu będziemy oglądać wybrane kanały i produkcje w usłudze VOD w najlepszej jakości 4K. A co jeśli w tym samym czasie w telewizji jest kilka interesujących nas propozycji? Nie ma problemu! Możemy skorzystać z Multinagrywarki: odtworzyć wyemitowane programy od początku lub nagrać i obejrzeć je w dowolnej chwili.

Z kolei gdy wybierzemy funkcję „Multiroom”, z pewnością uda nam się uniknąć domowych napięć i „walki o pilota”. Dzięki tej usłudze, w jednym pokoju dzieci mogą oglądać ulubioną bajkę, a rodzice w drugim swój serial albo mecz piłkarski. Dodatkowo najnowsze dekodery K4 posiadają funkcję dokupowania nowych pakietów telewizyjnych - bezpośrednio z poziomu dekodera. Wszystko można zrobić samemu, wygodnie, nie wychodząc nawet z domu. W ten sposób możemy wybrać kanały, które nas interesują i komfortowo korzystać z nowinek technologicznych.

Zalety światłowodu docenią też fani gier sieciowych, którym przestaną przeszkadzać „lagi”, czyli opóźnienia, a granie będzie czystą przyjemnością. 

Domowy internet warto zamówić razem z innymi usługami. Na przykład w pakiecie Orange Love możemy mieć internet domowy, telewizję, telefon komórkowy i stacjonarny. Wszystko na jednym rachunku i w bardzo dobrej cenie.

Więcej informacji u przedstawiciela handlowego Jeremiasz Poręba 571 401 917
Zapraszamy!

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu