Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 15 lipca. Imieniny: Henryka, Igi, Włodzimierza
04/07/2019 - 10:50

Wszystko runęło na skrzyżowaniu. Pech dopadł go z rana [ZDJĘCIA]

- Chwała Bogu, że akurat nie było tuż za nim żadnego samochodu, bo mogło dojść do nieszczęścia - mówi jeden z kierowców, który złapał się za głowę, kiedy na sam środek ruchliwego skrzyżowania z dostawczaka runęły drewniane deski.

Na kilkanaście minut z samego rana zapanował chaos na skrzyżowaniu ruchliwego skrzyżowania ulic Kamiennej i Al. Piłsudskiego w Nowym Sączu. Wszystko przez pechowego kierowcę dostawczaka. Przewożone przez niego długie, drewniane listwy runęły na jezdnię.

Czytaj też Jak on mógł go nie zauważyć! Motocykl wbił się pod busa [ZDJĘCIA] 

- Mogło być gorzej – mówił jeden z kierowców. – Dobrze, że nie było tuż za nim żadnego auta. Można w takiej sytuacji stracić głowę za kierownicą i nieszczęście gotowe. Bogu dzięki skończyło się na małym korku.

Pechowiec usłyszał huk spadającego ładunku, kiedy zjechał już ze skrzyżowania na ulicę Kamienną. Zaraz zabrał się za robienie porządków na jezdni. Na szczęście listwy były lekkie, więc poszło szybko.

czytaj tez Wracali od rodziców z Piwnicznej. Do domu już nie dojechali [ZDJĘCIA]

- Nie mam pojęcia jak to się stało. Ładunek był dobrze zabezpieczony – zapewniał kierowca dostawczaka.

[email protected] fot. Jm

Na kilkanaście minut z samego rana zapanował chaos na skrzyżowaniu ruchliwego skrzyżowania ulic Kamiennej i Al. Piłsudskiego w Nowym Sączu
fot. Jm


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)