Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 17 czerwca. Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
24/05/2023 - 11:30

Wstrząsające odkrycie. Znaleźli go w środku nocy, na ratunek było już za późno

Noc z wtorku na środę przyniosła tragiczne informacje. Chociaż służby ratunkowe bardzo szybko po otrzymaniu wezwaniu przybyły we wskazane miejsce, to na pomoc było już za późno. 66-latka nie udało się uratować.

Tragiczne odkrycie w Staszkówce

To kolejna tak tragiczna informacja w ostatnich dniach. Przypomnijmy, że w weekend na pograniczu Kąclowej i Florynki policjanci znaleźli ciało 28-latka, który prawdopodobnie popełnił samobójstwo. Wcześniej namierzony został również jego samochód. Więcej o sprawie piszemy TUTAJ.

Niestety, kolejny dramat rozegrał się w Staszkówce (powiat gorlicki) w nocy z wtorku na środę. Chwilę przed godziną pierwszą, do policjantów wpłynęło niezwykle niepokojące zgłoszenie. Natychmiast udali się we wskazane miejsce. Tam, potwierdziło się najgorsze. 

Nie żyje mieszkaniec gminy Moszczenica

W potoku znajdowało się ciało 66-latka. Jak się okazało, był to mieszkaniec gminy Moszczenica. Na ratunek było już za późno. W wyciągnięciu zwłok pomogli strażacy z OSP Staszkówka.

- Na miejscu grupa dochodzeniowo-śledcza przeprowadziła oględziny pod nadzorem prokuratora. Udział osób trzecich został wstępnie wykluczony. Ciało jest zabezpieczone do dalszych badań sekcyjnych - wyjaśnia w rozmowie z “Sądeczaninem” asp. szt. Gustaw Janas, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Gorlicach. Jaka była dokładna przyczyna śmierci? Odpowiedź poznamy dopiero po przeprowadzonym śledztwie.

Gdzie szukać pomocy w sytuacjach kryzysowych?

Jeśli widzimy, że ktoś zmaga się z problemami, to nie lekceważmy ich. Pomóżmy. Być może uchronimy taką osobę przed popełnieniem desperackiego czynu. Nie odwracaj oczu – reaguj!

Gdzie szukać pomocy w sytuacjach kryzysowych?

  • Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie emocjonalnym: 800 70 2222
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  • 800 121 212.pl strona Dziecięcego Telefonu Zaufania 800121212.pl

NIE ODWRACAJ WZROKU! REAGUJ!

([email protected], fot.: JM/ zdjęcie ilustracyjne, (c) materiał chroniony prawem autorskim)


Dziękujemy za przesłanie błędu