Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 23 maja. Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty
24/04/2024 - 16:25

Wskakuj w pomysłowe przebranie i ruszaj! Takie coś zdarza się tylko raz w roku w Piwnicznej

15. Festiwal Biegowy będzie niesamowitym wydarzeniem. Nie zabraknie na nim również Biegu Przebierańców. Szykuje się niezapomniana zabawa! Pomysły uczestników są niesamowite.

Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdroju

Coraz bliżej do sportowego święta, jakim jest Festiwal Biegowy. Wszystko rozpocznie się już za nieco ponad cztery miesiące. Wielu zawodników ostrzy sobie zęby i nie może się doczekać kolejnej wspaniałej przygody na trasach prowadzących przez Beskid Sądecki.

Przypomnijmy, że festiwal potrwa od 6 do 8 września w Piwnicznej-Zdroju. Jak zawsze będzie to niezapomniany weekend pełen atrakcji i pozytywnych wrażeń. Żadnego pasjonata biegów nie może zabraknąć!

Bieg Przebierańcow na Festiwalu Biegowym

Szczególny jest przede wszystkim Bieg Przebierańców. To absolutnie wyjątkowa konkurencja. W tym przypadku chodzi przede wszystkim o najbardziej pomysłowy strój. Każdy ma więc na sobie coś absolutnie oryginalnego. Niektóre pomysły są absolutnie szalone.

W ubiegłym roku pojawiła się m.in. królewna Śnieżka czy jednorożec. Salwy śmiechu wzbudziło też przebrane za więźniów małżeństwo z kulami u nóg, eskortowane przez przebranego za policjanta synka. Do tego mogliśmy podziwiać Neytiri z filmu “Avatar”, Marlyn Monroe czy kobietę przebraną za… pawia.

Z kolei dwa lata temu zaprezentowali się mim, czarownice, smerfy czy postaci znane z Mario Bross. Widok barwnego korowodu, który ruszył niespiesznym biegiem na dystansie sześciuset metrów wokół festiwalowego miasteczka był niesamowity.

Równie fantastyczne przeżycia czekają nas w przyszłym roku podczas 15. Festiwalu Biegowego. Ty również możesz być jednym z przebierańców. Zarejestruj się już dzisiaj. Możesz to zrobić TUTAJ. Będzie super! ([email protected], fot.: JM, Festiwal Biegowy)Dziękujemy za przesłanie błędu