Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 1 grudnia. Imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza
24/11/2022 - 15:00

Wrzućmy coś do puszki motoMikołaja. Pięknym motocyklem wjechał do galerii

Już niedługo kolejny raz ruszy akcja Motomikołaje w Nowym Sączu. Święci na swoich wypasionych rumakach szykują się do startu. Żeby mogli odwieźć paczki do potrzebujących, musimy ich wesprzeć!

Motomikołaje w galerii Trzy Korony

W tym roku Motomikołaje już po raz szesnasty wyruszą w podróż, niosąc radość potrzebującym. Swoimi motocyklami dotrą do domów dziecka i domów pomocy społecznej oraz innych placówek, gdzie są wyczekiwani.

Motomikołaje chcą wyruszyć już w pierwszy weekend grudnia. Żeby cała akcja mogła się udać, wolontariusze potrzebują Waszego wsparcia. Pieniądze, które zostaną przekazane na przygotowanie paczek, można przekazać w specjalnej zbiórce. Więcej przeczytasz tutaj: Motomikołaje znów wyjadą na ulice miasta. Dołącz do szlachetnej akcji!

Wolontariuszy akcji Motomikołaje 2022 można zobaczyć również w galerii Trzy Korony w Nowym Sączu przy ulicy Lwowskiej. Spotkacie tam świętego Mikołaja na swoim mechanicznym rumaku, jego pomocników z grupy MotoSącz oraz z „Elektryka” i „Samochodówki”, a nawet bałwanka Olafa.

Motomikołaje

- Przy okazji zakupów przedświątecznych możecie sobie zrobić super fotkę z prawdziwymi Motomikołajami, zamienić z nami kilka słów, a przy okazji wesprzeć naszą wspólną świąteczną akcję.  Zbieramy na paczki świąteczne dla dzieciaków i osób starszych. Każdy nawet najmniejszy grosik zostanie przekazany na ten cel – zachęcają organizatorzy.

Uśmiech dzieci, osób niepełnosprawnych, mieszkańców hospicjum czy domów starców to najpiękniejsza nagroda dla Motomikołajów. Ale organizacja zbiórki nie należy do łatwych zadań.

Święty Mikołaj na mechanicznym rumaku i jego pomocnicy zawitali do galerii przy Lwowskiej
W czwartek i piątek (24 - 25 listopada) w galerii Trzy Korony w Nowym Sączu możecie spotkać wolontariuszy akcji Motomikołaje 2022. Fani motoryzacji zbierają dary, które w grudniu przekażą potrzebującym.


Dziękujemy za przesłanie błędu