Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 26 maja. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
15/05/2018 - 07:30

"WON!" Kto trafił na czarną listę wściekłych kibiców Sandecji

- Jesteśmy pośmiewiskiem piłkarskiej Polski, klub bezdomny, który zapisał się w annałach jako jedyny który wszystkie swe mecze na najwyższym szczeblu rozgrywkowym rozegrał na wyjeździe. Zgaszono nasz entuzjazm i zapał. Przez was! - napisali na Facebooku rozwścieczeni kibice Sandecji, po zakończeniu krótkiej przygody drużyny z ekstraklasą. Za kompromitująca porażkę piłkarzy obwiniają władze miasta i prezesa klubu.

Była euforia i łzy radości, została wściekłość, bo największy sukces sportowy w historii Sandecji  został zamieniony  w największą w historii kompromitację. Po tym, jak drużyna zakończyła swoją przygodę z ekstraklasą, a nowego stadionu jak nie było, tak nie ma, kibice wpadli we wściekłość. Upust swojej złości dali na Facebooku.  

Czytaj też Sandecja poza ekstraklasą! "Oni specjalnie przegrali żeby stadionu nie stawiać"

Jesteśmy pośmiewiskiem piłkarskiej Polski, bezdomnym klubem, który zapisał się w annałach jako jedyny, który wszystkie swoje mecze na najwyższym szczeblu rozgrywkowym rozegrał na wyjeździe. Zgaszono nasz entuzjazm i zapał jesteśmy w czarnej du..ie. Przez was!

Kto jest winien temu, że największy w historii sukces sportowy sądeckiej drużyny  zamienił się w największą w historii kompromitację? Kibice w ironiczny sposób dziękują tym, którzy ich zdaniem przyczynili się do spektakularnej  porażki. Swoistą czarną listę otwierają samorządowcy.

Dziękujemy Ryszardowi Nowakowi, Jerzemu Gwiżdżowi, Józefowi Kantorowi i reszcie pseudodecydentów za piękny, nowoczesny stadion – jesteście nieocenieni w swej prawdomówności – do zobaczenia przy urnach wyborczych!

Zobacz też: Miał 103 lata. Najstarszy kibic Sandecji marzył o wejściu klubu do Ekstraklasy...

Suchej nitki kibice nie zostawiają też na prezesie klubu.

Dziękujemy Grzegorzowi Haslikowi za zielone słupki w Excelu, świecące tak zapewne z powodu pozyskanych przez niego niezliczonych sponsorów dla klubu. Jeżeli informacje krążące po mieście o wycofaniu się głównego sponsora okażą się prawdziwe, to tylko pogratulować. Prezes który ciągle mówi że „się nie da” albo że „to nie w jego kompetencjach” to skarb! Żegnamy więc bez żalu…

Zobacz też: Na meczu Sandecji z Wisłą kibicom puściły nerwy. Zagrali na zero z tyłu, ale z przodu nic nie chciało wpaść

Dostało się też niektórym piłkarzom.

Dziękujemy naszym pseudo gwiazdeczkom co nawet spocić się nie chciały za ,bagatela, 20 tys. złotych miesięcznie. Pytamy czy tak źle wam tu było? 

Kto zasłużył sobie na szacunek kibiców? To ich zdaniem Dawid Szufryn, Wojtek Trochim, Filip Piszczek, Adrian Danek, Michał Gliwa, Bartek Dudzic, Michał Bućko, Aleksandyr Kolew, Alexandru Benga swoją postawą udowodnili że Sandecja to dla nich coś więcej niż dojna krowa.

Dla was panowie wielki szacunek bo to wy ciągnęliście ten wózek, choć nie zawsze trener dawał wam szansę - czytamy na Facebooku

O największą gorycz i wściekłość przyprawia sądeckich kibiców brak stadionu.

Zostaliśmy okradzeni z marzeń. Cały rok tułaczki po bezkresnych polach kukurydzy w gminie Żabno….przecież to kryminał – a wy nawet nie rozstrzygnęliście przetargu na projekt stadionu! Śmieje się z nas cała Polska, począwszy od kibiców, przez piłkarzy a kończąc nawet na władzach PZPN – nie wstyd wam??


Sandecja to my, nie wy!!! Bez was damy radę, z wami nie - Napisali na Facebooku kibice Sandecji.

[email protected] fot. archiwumDziękujemy za przesłanie błędu