Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 27 lutego. Imieniny: Gabrieli, Liwii, Leonarda
01/06/2023 - 09:35

Włamał się na plebanię i ukradł pieniądze. Szukają go policjanci

Ktoś włamał się na plebanię w Wojnarowej. Złodziej ukradł znajdujące się tam pieniądze. Policjanci cały czas prowadzą czynności dochodzeniowe i szukają sprawcy. Jak na razie funkcjonariusze nie ujawniają, jaka suma pieniędzy padła łupem przestępcy.


O całym zdarzeniu poinformowali nas mieszkańcy Wojnarowej, którzy we wtorek (30 maja) widzieli stojące przed plebanią radiowozy policyjne oraz nieoznakowany samochód techników kryminalistyki. 

- Widziałam zaparkowane przed plebanią radiowozy. Policjanci chodzili z psem tropiącym, a potem okazało się, że na plebanii doszło do kradzieży - powiedziała nam mieszkanka Wojnarowej.

Zobacz też Pilne! Zaginął 29-letni Dawid. Pojechał na rowerze do parku i zniknął bez śladu

Informacje o włamaniu i kradzieży potwierdziła nam również rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu kom. Justyna Basiaga. Jak się okazało, sprawca ukradł z plebanii pieniądze. Nie wiadomo jednak jak duża to była suma. 

- Obecnie trwają czynności mające na celu ustalenie i zatrzymanie sprawcy oraz odzyskanie skradzionego mienia. Z uwagi na dobro powadzonych czynności nie udzielamy więcej informacji - dodaje policjantka. (Fot. Arch. Sadeczanin.info)Dziękujemy za przesłanie błędu