Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 29 listopada. Imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina
14/02/2023 - 16:00

Wiktor ma dopiero 6 lat, a już musi walczyć o życie. Lekarze zdiagnozowali u niego ciężką chorobę

Wiktor ma zaledwie sześć lat, a już tak poważnie został doświadczony przez życie. Musi walczyć z ciężką chorobą nowotworową. Lekarze zdiagnozowali u niego ostrą białaczkę limfoblastyczną. Nie bądźmy obojętni. Pomóżmy!

Wiktorek Krokowski ma sześć lat. We wrześniu rozpoczął naukę w Szkole Podstawowej w Gródku nad Dunajcem. Był bardzo szczęśliwy. Spotykał się z kolegami, grał w piłkę, bawił się…. Niestety jego szczęście nie trwało długo. Nagle wszystko prysnęło jak bańka mydlana.  

Chłopiec zaczął chorować. Bardzo często pojawiały się infekcje, przeziębienia… To wszystko wzbudziło niepokój jego rodziców.

Po pobycie w krynickim szpitalu, Wiktor został przewieziony do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie – Prokocimiu. Lekarze wykonali szereg badań, aż w końcu udało im się zdiagnozować chorobę, na którą cierpi chłopiec - ostra białaczka limfoblastyczną. Ta diagnoza brzmiała jak wyrok.

Rodzice chłopca nie poddali się i dzielnie walczą o zdrowie i życie swojego synka. Niestety leczenie jest bardzo kosztowne. Chłopiec potrzebuje naszej pomocy. Wystarczy wpłacić dowolną sumę pieniędzy na konto założone na zrzutce. Liczy się każdy grosz.

- Potrzebujemy waszego wsparcia, by zapewnić Wiktorowi jak najlepszą opiekę w trakcie leczenia. Z góry dziękujemy za każdą okazaną pomoc oraz prosimy o udostępnianie zbiórki i modlitwę – apelują rodzice chłopca. ([email protected] Fot. Zrzutka)Dziękujemy za przesłanie błędu