Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 23 czerwca. Imieniny: Albina, Wandy, Zenona
08/07/2020 - 19:50

Wierzy w dobrą wróżbę? Andrzej Duda znowu do nas jedzie przed ciszą wyborczą

To było jak rzut na taśmę. Tak, tuż przed ciszą wyborczą, wyglądała wizyta Andrzeja Dudy na rynku w Starym Sączu, gdzie w środku nocy, tuż przed północą, spotkał się z tłumem swoich wiernych fanów, którzy czekali na niego kilka godzin. Czy ten finał kampanii przed pierwszą turą potraktował jako dobrą wróżbę? Przyjeżdża do nas znowu.

I znowu Andrzej Duda wszystkich zaskoczył i znowu na zakończenie kampanii przyjedzie na Sądecczyznę. Tym razem nie będzie to ostatni, a przedostatni dzień przed ciszą wyborczą. Pojawi się w miejscu równie przyjaznym jak Stary Sącz, w Korzennej, gdzie w pierwszej turze zyskał rekordowe poparcie. Był to najwyższy wynik na Sądecczyźnie, dokładnie  6 019 głosów, co stanowi 79,1 proc.

Czytaj też Przyjechali do Sącza zamiast Trzaskowskiego z propozycjami dla... wsi [ZDJĘCIA] 

- Zapewne pan prezydent będzie chciał podziękował za ten znakomity wynik – mówią mieszkańcy gminy.  - Mamy nadzieję, że przyniesiemy mu szczęście i znowu wygra. Tym razem już na kolejną kadencję.

Spotkanie odbędzie się w najbardziej reprezentacyjnym miejscu w całej gminie, czyli we dworze w Lipnicy Wielkiej. Prezydent ma przyjechać o dziewiętnastej, a potem jeszcze ma spotkanie w Gorlicach, które jest zaplanowane na dwudziestą pierwszą.

 Cztaj też Jasnowidz Jackowski już wie, kto wygra drugą turę wyborów prezydenckich

Przypomnijmy, że w pierwszej turze wyborów Andrzej Duda zmiażdżył Rafała Trzaskowskiego w Małopolsce. Poparcie dla ubiegającego się o reelekcję prezydenta wyniosło 51 proc.
Czy powtórzy ten wynik? Przekonamy się o tym już w niedzielę 12 lipca.

jagienka.michalik@sadeczanin.info fot. jmDziękujemy za przesłanie błędu