Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 18 lutego. Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
29/05/2018 - 10:35

Wiemy, kto zaprojektuje nowy stadion Sandecji w Nowym Sączu

Kto zaprojektuje nowy stadion Sandecji przy ul. Kilińskiego w Nowym Sączu? Dzisiaj został rozstrzygnięty przetarg na to zadanie. Wygrała go Pracownia Projektowa „ATS 999” Tomasza Siedlanowskiego z Białej Podlaskiej.

Nieco wcześniej, niż zapowiadał to prezydent miasta Ryszard Nowak rozstrzygnięto przetarg na zadanie pn.: "Opracowanie i wykonanie projektu budowlanego i wykonawczego wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zamierzenia inwestycyjnego związanego z przebudową i rozbudową Stadionu Miejskiego przy ul. Kilińskiego 47 w Nowym Sączu wraz z wyposażeniem, infrastrukturą i zagospodarowaniem otoczenia obiektu".

Przypomnijmy, że do przetargu stanęło czterech oferentów.

Zobacz także: Już wszystko wiadomo. Cztery firmy chcą zaprojektować stadion Sandecji

Oferta z najniższą ceną opiewała na 651 900,00 zł brutto, a oferta z najwyższą ceną wynosiła 3 321 000,00 zł brutto.

Dzisiaj wszystkie oferty przeanalizowała komisja przetargowa powołana w Sądeckiej Infrastrukturze Miejskiej Sp. z o.o. i wybrała najkorzystniejszą z nich.

Za taką została uznana oferta złożona przez Pracownię Projektową „ATS 999” Tomasza Siedlanowskiego z Białej Podlaskiej. Była to, jak się okazało oferta, najniższa.

Zobacz także: 730 tys. złotych na modernizację stadionu Sandecji, który idzie do rozbiórki

- Oferent został wybrany – mówi Jerzy Gwiżdż, wiceprezydent Nowego Sącza. – Spełniał wszelkie wymogi stawiane w przetargu. Jeśli ze strony innych oferentów startujących w tym przetargu nie będzie odwołań, to umowa na to zadanie zostanie podpisana.

Wykonawca będzie miał 90 dni na opracowanie koncepcji programowo-przestrzennej, potem do 230 dni musi przedstawić projekt budowlany, a do 295 dni - decyzję na budowę.

[email protected], Fot. TK.Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020