Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 18 stycznia. Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
29/03/2018 - 18:25

Wiemy, kto chce kierować szpitalem w Krynicy-Zdroju

Sławomir Kmak zdradził Sądeczaninowi.info, że zamierza ubiegać się o funkcję dyrektora placówki. Po świętach wielkanocnych złoży stosowne dokumenty.

Zarząd Powiatu Nowosądeckiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora szpitala w Krynicy-Zdroju, bo Sławomirowi Kmakowi, który do tej pory kierował tą placówką 28 lutego br. skończył się sześcioletni kontrakt.

Sławomir Kmak jest z wykształcenia prawnikiem, ale doskonale sprawdził się w roli menedżera.

By konkurs mógł się odbyć, musi do niego przystąpić, co najmniej dwóch kandydatów. Osoby, które chcą ubiegać się o dyrektorskie stanowisko na złożenie niezbędnych dokumentów mają czas do 4 kwietnia.

- Tak, będę ubiegał się o tę funkcję – mówi Sławomir Kmak, który kieruje szpitalem do czasu wyłonienia nowego dyrektora. – Zdecydowałem się, bo mam pomysły na to, aby krynicki szpital był placówką ze wszech miar nowoczesną i dalej prężnie się rozwijał. Podjąłem decyzję na tak, bo świetnie współpracowało mi się przez te wszystkie lata z zespołem ludzi, którzy w tym szpitalu pracują. To oni przyczyniają się do tego, że nasz szpital jest dobrze postrzegany przez  pacjentów.

Posiedzenie komisji konkursowej zaplanowano na 17 kwietnia. Na jej czele stoi starosta nowosądecki Marek Pławiak.

[email protected], Fot. arch. Sadeczanin.info.Dziękujemy za przesłanie błędu

Styczniowy miesięcznik "Sądeczanin"