sadeczanin.info

Wielka manifestacja przeciw Zielonemu Ładowi w Warszawie. Wśród protestujących są Sądeczanie [ZDJĘCIA]
20 maja Warszawa stała się miejscem wielkiej manifestacji pod hasłem „Razem dla Polski i Polaków”. W wydarzeniu organizowanym przez NSZZ „Solidarność” bierze udział tysiące osób z całego kraju, w tym liczna grupa Sądeczan związanych z Klubem „Gazety Polskiej” w Nowym Sączu oraz przedstawiciele „Solidarności” Ziemi Sądeckiej.
Wielka manifestacja przeciw Zielonemu Ładowi w Warszawie. Wśród protestujących są Sądeczanie [ZDJĘCIA]
Wielka manifestacja przeciw Zielonemu Ładowi w Warszawie. Wśród protestujących są Sądeczanie [ZDJĘCIA]
Wielka manifestacja przeciw Zielonemu Ładowi w Warszawie. Wśród protestujących są Sądeczanie [ZDJĘCIA]
Wielka manifestacja przeciw Zielonemu Ładowi w Warszawie. Wśród protestujących są Sądeczanie [ZDJĘCIA]
Wielka manifestacja przeciw Zielonemu Ładowi w Warszawie. Wśród protestujących są Sądeczanie [ZDJĘCIA]
Wielka manifestacja przeciw Zielonemu Ładowi w Warszawie. Wśród protestujących są Sądeczanie [ZDJĘCIA]
Wielka manifestacja przeciw Zielonemu Ładowi w Warszawie. Wśród protestujących są Sądeczanie [ZDJĘCIA]

Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy! Bądź pierwszy, który podzieli się opinią!
ZOBACZ WIĘCEJ
© sadeczanin.info 2015 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone