Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 8 lipca. Imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety
05/03/2020 - 10:35

Wciąż nie odnaleziono zaginionej Teresy M. Policja ujawnia nowe fakty

Dzisiaj rano o godzinie 9 w Starym Sączu zostały wznowione poszukiwania 34-letniej Teresy M. Kobieta wyjechała białym Peugeotem spod domu w Nowym Sączu we wtorek 3 marca około godziny 20.

- Samochód został odnaleziony w rejonie stawów w Starym Sączu, natomiast zaginiona do chwili obecnej nie wróciła do domu i nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną – informuje asp. Iwona Grzebyk-Dulak, rzecznik prasowy sądeckiej policji.

Zobacz też Poszukiwania w Starym Sączu. Nie udało się odnaleźć zaginionej 34-latki

Policjanci otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 4 marca w godzinach wieczornych i natychmiast rozpoczęli poszukiwania, w których wzięli udział również strażacy z Nowego Sącza i pobliskich jednostek OSP, Specjalistyczne Grupy Poszukiwawcze PSP z Tarnowa i Nowego Targu, a także goprowcy z Krynicy-Zdroju i Piwnicznej oraz grupy poszukiwawcze z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.  

Ratownicy przeszukali brzegi trzech stawów oraz brzegi Dunajca na długości około 7 kilometrów, a także pobliskie zarośla i lasy. Nurkowie sprawdzili dno stawów w miejscach wskazanych przez policję. Po prawie sześciogodzinnej akcji poszukiwania zostały przerwane. Zaginionej kobiety nie udało się odnaleźć. Dzisiaj rano poszukiwania na nowo zostały wznowione. Służby sprawdzają okolice starosądeckich stawów.

W dniu zaginięcia 34-latka ubrana była w szary długi sweter, ciemnozielony płaszcz i zielone spodnie. Kobieta ma około 175 centymetrów wzrostu, szczupłą budowę ciała, jasne, krótkie włosy, uczesane do góry i jasne oczy. Na łydce lewej nogi ma tatuaż w postaci delfina.

Jeśli posiadasz informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej Teresy M., koniecznie skontaktuj się z policją pod numerem telefonu 112.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

RG [email protected] Fot. PSP Nowy Sącz

Wciąż nie odnaleziono zaginionej Teresy M. Poszukiwania zostały wznowione
Dzisiaj rano o godzinie 9 w Starym Sączu zostały wznowione poszukiwania 34-letniej Teresy M. Kobieta wyjechała białym Peugeotem spod domu w Nowym Sączu we wtorek 3 marca około godziny 20.


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)