Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 27 maja. Imieniny: Amandy, Jana, Juliana
12/11/2021 - 10:00

Ważna informacja dla kierowców. Zamknięta droga w okolicach Krynicy-Zdroju

Trwa remont drogi powiatowej w gminie Krynica-Zdrój. Sprawdź kiedy zamknięta będzie droga prowadząca z miejscowości Berest do Mochnaczki Wyżnej.

Zobacz również: Nowy Sącz: ulica Wałowa kilka lat po kapitalnym remoncie i już się sypie [ZDJĘCIA]

Jak informuje Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu droga powiatowa Berest – Mochnaczka Wyżna będzie zamknięta już od 12 listopada. Utrudnienia dla kierowców potrwają aż do końca przyszłego tygodnia. Powiatówka będzie zamykana fragmentami.

W piątek drogowcy zamkną drogę od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 981 na długości około 800 metrów. Od 16 listopada, tj. wtorek, do 17 listopada remont będzie kontynuowany w miejscowości Czyrna. Zamknięty będzie fragment powiatówki od skrzyżowania z drogą gminną do miejscowości Izby do granic miejscowości Czyrna i Mochnaczka Wyżna.

To również może Cię zainteresować: Nowy Sącz: na remontowanej ulicy Młyńskiej układają już krawężniki [ZDJĘCIA]

18 i 19 listopada droga powiatowa będzie zamknięta od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 981 na długości około 800 metrów oraz w miejscowości Piorunka. W tych dniach lepiej wybrać trasę prowadzącą przez drogę krajową numer 75 oraz przez drogę wojewódzką nr 981.

Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu zastrzega, że w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych podane powyżej terminy zamknięcia drogi mogą ulec zmianie. ([email protected], fot. Pixabay, screen: Google Maps)Dziękujemy za przesłanie błędu