Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 23 maja. Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty
08/01/2018 - 11:30

Walka o stadion trwa, wsparcie przybywa zza granicy! Przygotowania do manifestacji

Manifestacja kibiców Sandecji pod ratuszem odbędzie się już w najbliższy piątek. Akcji tej towarzyszy szereg działań promocyjnych i informacyjnych. O nowy stadion walczą już sympatycy Biało-Czarnych rozsiani niemal po całym świecie.

Działania kibiców nabierają tempa. Powstała specjalna [STRONA INTERNETOWA], specjalny [KOD QR], media społecznościowe zasypane są zdjęciami oznaczone #stadiondlasandecji. Wydarzenie na Facebook-u  ponad 550 osób zapowiadających udział i około 1,7 tysiąca zainteresowanych.

Przyłącza się również Australia, zdjęcie przysłał kibic z Sydney:

Sprecyzowano również zasady uczestnictwa w manifestacji "WalczyMY o stadion Sandecji":

1. Wszystkie osoby biorące udział w naszej akcji i przebywające na płycie rynku w piątek 12.01.2018 od godziny 18:00 aż do zamknięcia manifestacji obowiązują przepisy ustawy o zgromadzeniach publicznych.

2. Miejscem manifestacji jest tylko i wyłącznie płyta sądeckiego rynku, ratusz i schody do ratusza już nie.

3. Organizatorem manifestacji jest Stowarzyszenie Kibiców Sandecji.

4. Organizator wyznacza tzw. osoby funkcyjne, które mogą wpływać na przebieg manifestacji, oraz dyscyplinować uczestników.

5. Jedyną osobą upoważnioną do rozpoczynania przyśpiewek kibicowskich jest doskonale wszystkim znany nasz młynowy, lub osoba przez niego wyznaczona.

6. Obowiązuje całkowity zakaz używania jakichkolwiek środków pirotechnicznych (race, ognie wrocławskie, petardy hukowe, świece dymne, fajerwerki itp).

7. Jedynymi dopuszczalnymi barwami są barwy klubowe Sandecji i naszych klubów zaprzyjaźnionych. Żadne inne sztandary, bannery, transparenty, ulotki itp różnych organizacji, ugrupowań czy partii politycznych nie będą akceptowane.

8. Organizator nie dopuszcza do udziału w manifestacji osób po spożyciu alkoholu czy innych środków odurzających.

Wśród zdjęć z hasztagiem pojawia się również Londyn:

- W piątek 29.12.2017 oficjalnie zarejestrowaliśmy zgromadzenie publiczne mające na celu zamanifestowanie naszego niezadowolenia z tempa prac przy budowie stadionu dla naszego ukochanego klubu.Deklaracje pana prezydenta nic tu nie zmieniają, deklaracje padają już od czerwca, teraz pora na czyny i tylko czyny, czyli rozpoczęcie budowy sprawią że odpuścimy - dowiadujemy się od władz Stowarzyszenia Kibiców.
 

Oficjalny termin manifestacji, to 12 stycznia (piątek) godzina 18:00 na płycie Rynku

MŚ ([email protected]). Fot. Stowarzyszenie Kibiców Sandecji

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Katalog firm Sądeczanin.info - tu znajdziesz firmy SądecczyznyDziękujemy za przesłanie błędu


Majowy miesięcznik "Sądeczanin" już w kioskach