Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 13 lipca. Imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty
14/02/2018 - 09:45

Konkurs dla romantyków. Wyznajcie miłość w najprawdziwszym, ręcznie pisanym, wysłanym pocztą liście

Miłosne listy… takie prawdziwe, kipiące uczuciem i emocjami, z kreślonymi ręcznie słowami, czy ktoś jeszcze je pisze? Czy w ogóle potrafimy to robić w czasach wysyłanych z komórki „short messages"? Może dziś, w Walentynki warto wrócić do tego romantycznego zwyczaju?

 

Czy otrzymaliście kiedyś miłosny list, taki prawdziwy list w kopercie, dostarczony pocztą i ręcznie pisany? Kiedy taki wysłaliście? Może nigdy w życiu. Tymczasem nie ma nic bardziej romantycznego. I nie zastąpią tego wysyłane dziś walentynkowe kartki z gotowymi, wymyślonymi przez kogoś obcego tekstami. Bo wyznanie komuś miłości musi płynąć z głębi zakochanego serca. Przepełnionego radością, jeśli ktoś uczucie odwzajemnia, smutkiem, jeśli to kochanie jest niespełnione, lub obietnicą, jeśli ktoś nie wie o naszym miłowaniu.

Czytaj też Konkurs o Nagrodę im. Ks. Prof. Bolesława Kumora. Zgłoś najlepszą książkę i najlepszego autora. To już ostatni moment!

Może właśnie dziś w Walentynki, kłębiące się w Was uczucia warto przelać na papier. Spróbujcie. Czekamy na Wasze najpiękniejsze, ręcznie pisane miłosne listy. Zeskanujemy je i opublikujemy na łamach portalu Sądeczanin. Te najbardziej poruszające, wzruszające, romantyczne, najstaranniej wykaligrafowane, nagrodzimy zestawem upominków.

Swoje miłosne listy wysyłajcie na adres 33-300 Nowy Sącz, ulica Barbackiego 57 , z dopiskiem na kopercie„Walentynki”. Czekamy do 22 lutego.

[email protected] fot.pixabyDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)