sadeczanin.info

W Gorlicach ruszyły poszukiwania dzieci z przedszkola. Dziś są seniorami
To może być najbardziej wzruszająca akcja ostatnich miesięcy w Gorlicach. Trwają poszukiwania dawnych wychowanków ochronki prowadzonej przez Siostry Felicjanki. Problem w tym, że „dzieci” mają dziś po kilkadziesiąt lat. Po ponad 60 latach chcą znów się spotkać. Dawni wychowankowie ochronki Sióstr Felicjanek w Gorlicach są dziś seniorami, a dokumentacja przepadła w czasach PRL

Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy! Bądź pierwszy, który podzieli się opinią!
ZOBACZ WIĘCEJ
© sadeczanin.info 2015 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone