Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 20 lipca. Imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny
16/07/2018 - 16:35

Uważacie, że policja sobie z czymś takim nie poradzi?

Po raz kolejny wpłynęły do naszej redakcji zdjęcia takiej „świętej krowy”, która z łamania przepisów zrobiła już element miejscowej codzienności. Tym razem rzecz się dzieje w Brzeznej. Uważacie, że policja by sobie z czymś takim nie poradziła?

- Dzień dobry, piszę w sprawie samochodu, który zajmuje na kilka godzin dziennie chodnik, którym piesi nie są w stanie przejść, nie mówiąc już o kobietach z wózkami czy osobach niepełnosprawnych. -

Dawniej ten samochód parkował tam rzadziej, co nikomu nie przeszkadzało, jednak od kilku ostatnich miesięcy właściciel volkswagena parkuje tam prawie codziennie.

Zaraz za tym samochodem znajduje się ostry zakręt i nie ma przejścia dla pieszych, co jest jeszcze większym utrudnieniem – napisała do nas autorka zdjęć.

Zobacz też: Buda jest, koła są, prawko pewnie też, ale gdzie został mózg?

Wina kierowcy nie ulega wątpliwości – pojazd całkowicie blokuje przejście zajmując całą szerokość chodnika. Mamy jednak wątpliwości innej natury – dlaczego okoliczni nie zaalarmują policji? Jeden czy dwa mandaty i pewnie sprawa byłaby już dawno załatwiona.

ES [email protected] Fot.: Czytelnik

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu


lipcowy miesięcznik