Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 28 października. Imieniny: Narcyza, Serafina, Wioletty
10/02/2020 - 08:45

Uwaga: zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu przy Kocich Plantach

W ślad za budową nowego ronda u zbiegu ulic Jagiellońskiej, Grodzkiej i Kunegundy Miejski Zarząd Dróg zapowiada zmianę organizacji ruchu na skrzyżowaniu już od najbliższej środy, czyli od 12 lutego.

Uwaga: zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu przy Kocich Plantach

Choć plac budowy oficjalnie został przekazany wykonawcy już kilka tygodni temu, do tej pory prace przy budowie nowego ronda ograniczały się do prac związanych z przekładką sieci należących m.in. do Sądeckich Wodociągów, które obejmować mają odcinki biegnące w ciągu ulicy Kunegundy i Grodzkiej. Teraz projekt wchodzi w fazę zasadniczą i już w tym tygodniu kierowcy muszą liczyć się z wprowadzeniem objazdów.

Zobacz też: Nowy Sącz i nowe rondo: rewolucja drogowa tak, ale bez paraliżu komunikacyjnego

Jak informuje w oficjalnym komunikacie inwestor, czyli Miejski Zarząd Dróg: - (…) zamknięty będzie dla ruchu dojazd do skrzyżowania od strony ul. Jagiellońskiej i ul. Grodzkiej. Dojazd od ul. Kunegundy pozostanie bez zmian. Dla zachowania płynności ruchu wyznaczone zostały objazdy: dla ul. Jagiellońskiej - ulicą Szczęsnego Morawskiego do Al. Wolności, dla ul. Grodzkiej - ulicą Zygmuntowską do Al. Batorego.

Nowe rondo ma być gotowe do 30 czerwca a o kolejnych zmianach w organizacji ruchu w tym miejscu informować będziemy na bieżąco.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

ES [email protected] Fot.: ilustracyjne archiwum sądeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)