Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 26 maja. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
09/04/2024 - 13:30

Uwaga! Zielony szlak z Suchej Strugi na Makowicę zamknięty i to na długo

Pogoda sprzyja pieszym wędrówkom po Beskidzie Sądeckim a my mamy dla Was dziś bardzo ważne informacje – już za trzy dni zostanie zamknięty częściowo zielony szlak PTTK z Makowica – Nowy Sącz. Sprawdźcie szczegóły.

Szlak PTTK – Makowica - Nowy Sącz, który prowadzi z rozdroża pod Makowicą w kierunku Wilczych Dołów i dalej w kierunku Nowego Sącza będzie zamknięty dla turystów już od najbliższego piątku, czyli od 12 kwietnia.

Jak wyjaśnia nadleśniczy Nadleśnictwa Piwniczna Stanisław Michalik wszystko to z powodu wycinki, zrywki drzew, która będzie prowadzona aż do 31 maja. 

Nowy Sącz: skrzyżowanie Mała Poręba – Juranda – Stadnickich, tu będzie rondo!

- Ze względu uwarunkowań terenowych i brak możliwości wyznaczenia alternatywnego obejścia szlaku prosimy o niekorzystanie ze szlaku poniższym okresie – apeluje nadleśniczy.

Ale mamy też dobre wieści. Ścinka będzie prowadzona tylko w dni robocze w godzinach od 8 do 15 a zrywka od 8 do 18. Zatem poza tymi godzinami – oczywiście z zachowaniem należytej ostrożności – będzie można tędy przejść

Powyżej przedstawiamy Wam otrzymaną od nadleśnictwa, mapkę z lokalizacją zamykanego szlaku. ([email protected] Fot.: Nadleśnictwo Piwniczna i archiwum sądeczanin.info ES) © Materiał chroniony prawem autorskimDziękujemy za przesłanie błędu