Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 11 maja. Imieniny: Igi, Mamerta, Miry
10/04/2021 - 10:30

Uwaga na utrudnienia w centrum Gorlic. Dwie ulice wyłączone z ruchu

Od soboty (10 kwietnia) do poniedziałku (19 kwietnia) w centrum Gorlic będą występowały utrudnienia w ruchu. Wyłączone z ruchu będą odcinki ulic Stróżowskiej i Mickiewicza. To już ostatni, trzeci etap remontu.

Kierowcy będą musieli przygotować się na utrudnienia w ruchu przez kilka najbliższych dni. W związku z trwającym remontem w centrum Gorlic, przejazd może się wydłużyć.  

- Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe „Godrom” Sp. z o.o. informuje, że w dniach 10-19.04 br., odcinek ulicy Stróżowskiej od skrzyżowania z ul. Krakowską oraz ulica Mickiewicza do skrzyżowania z ul. Legionów będzie wyłączony z ruchu kołowego – czytamy na stronie Urzędu Miasta Gorlice.

Wyznaczono objazdy. Prowadzą ulicami Świeykowskiego i Piłsudskiego oraz Cichą i Piekarską. - Zakaz ruchu w ciągu ulic Wróblewskiego, Rynek, Piekarskiej, Cichej, Wąskiej i 3 Maja nie będzie dotyczyć mieszkańców przyległych budynków, zaopatrzenia oraz taxi – informuje Urząd Miasta.

Jest to już trzeci etap prac, który zakończy remont ulic Stróżowskiej i Mickiewicza. Według zapewnień 19 kwietnia (poniedziałek) powinna zostać przywrócona właściwa organizacja ruchu. (m.pogwizd@sadeczanin.info, fot.: UM Gorlice, screen Google Maps)Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2020