Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 29 listopada. Imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina
21/06/2022 - 11:20

Utrudnienia na DK-75. Ciężarówka firmy kurierskiej przewróciła się na bok

Od wielu godzin na trasie między Nowym Sączem i Krakowem są duże utrudnienia w ruchu. W Gnojniku ciężarówka firmy kurierskiej przewróciła się na bok i blokuje jeden pas drogi. W tej chwili trwa przepakowywanie towaru. Lepiej omijajcie to miejsce!

Było kilka minut po godzinie drugiej, jak na drodze krajowej numer 75 doszło do wypadku. W Gnojniku ciężarówka wjechała do rowu i przewróciła się na bok. Od wielu godzin pojazd blokuje jeden pas jezdni. Ruch odbywa się wahadłowo.

Zobacz też Szedł chodnikiem, wtedy rozegrał się dramat. Nie żyje 71-latek z Brzeznej WIDEO 

Z informacji, które przekazuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wynika, że utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny czternastej. W tej chwili trwa przepakowywanie towaru. W czasie wyciągania ciężarówki z rowu, droga będzie całkowicie nieprzejezdna, dlatego lepiej omijajcie to miejsce.

Policjanci wyznaczyli objazd dla samochodów ciężarowych przez Brzesko, Wojnicz, Zakliczyn i Jurków. Dla samochodów osobowych drogą lokalną przez Lewniową. Samochód ciężarowy należy do jednej z firm kurierskich. Pojazd miał sądeckie tablice rejestracyjne, dlatego osoby, które czekają na przesyłki muszą uzbroić się w cierpliwość. ([email protected] Fot. Sądeckie Drogi)Dziękujemy za przesłanie błędu