Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 6 czerwca. Imieniny: Laury, Laurentego, Nory
18/09/2019 - 16:40

Udana interwencja Sądeczanina. Znak drogowy w Gostwicy jest już widoczny

Znak drogowy informujący o terenie zabudowanym w Gostwicy jest już widoczny. Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu bardzo szybko zajął się sprawą i w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców wyciął zarośla, które całkowicie zasłaniały znak.

Kilka dni temu na łamach portalu „Sądeczanin” pisaliśmy o nietypowym znaku drogowym, który znajdował się w Gostwicy w gminie Podegrodzie. Był on widoczny jedynie w nocy, gdy światła samochodu oświetlały go, wówczas spod zarośli wyłaniał się znak informujący o terenie zabudowanym.

Zobacz też Nietypowy znak drogowy w Gostwicy. Nie uwierzycie co kryje się pod zaroślami

Osobom, które tamtędy przejeżdżały w dzień z pewnością nawet nie przyszło do głowy, że pod gęstwiną kryje się znak. Jak się okazało, nawet mieszkańcy Gostwicy, którzy mieszkają w pobliżu nie wiedzieli, że tam jest znak.

Nasza interwencja okazała się skuteczna. Pracownicy Powiatowego Zarządu Dróg bardzo szybko zajęli się sprawą. Wycięli zarośla i teraz znak jest już bardzo dobrze widoczny.

W Twojej miejscowości również znajdują się słabo widoczne znaki? Prześlij nam zdjęcia z krótkim opisem na nasz SYGNAŁ. Opublikujemy je.

RG [email protected], fot. RGDziękujemy za przesłanie błędu