Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 29 listopada. Imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina
02/11/2021 - 17:35

Trzynaście milionów odsłon i prawie 3,5 mln użytkowników. Taki był październik

Bardzo dziękuję Czytelnikom "Sądeczanin.info" za pokładane w nas zaufanie. Staramy się dostarczać Wam każdego dnia użyteczne i ciekawe informacje. Dowodem, że spotykają się Waszym zainteresowaniem są październikowe wyniki serwisu. W minionym miesiącu odnotowaliśmy ponad 13 milionów odsłon!

sadeczanin.info

Gratuluję również reklamodawcom, którzy zdecydowali się na współpracę z Sądeczanin.info. Tyle, co Sądeczanin, nikt nie jest Wam w stanie zaoferować w południowej Małopolsce. Każdego dnia udowadniamy, że pieniądze u nas wydane mogą wrócić zwielokrotnione. Potwierdzeniem są wyniki serwisu w minionym miesiącu.

13.7 miliona odsłon i 3,4 miliona unikalnych użytkowników - to oznacza, że październik był kolejnym, rekordowym miesiącem. Ale "Sądeczanin" to nie tylko internet. Warto przypomnieć, że jesteśmy równie od wielu lat obecni na rynku tradycyjnej, papierowej prasy. Pogłebione informacje z regionu znajdziecie w miesięczniku "Sądeczanin", a eksperckie, unikalne materiały w kwartalniku "Sądeczanin HISTORIA".

"Sądeczanin.info" to codzienna porcja świeżych informacji, rozmów, wywiadów, dawka doniesień z lokalnego, kwitnącego ogrodu kultury, obszaru gospodarki, czy zdrowia. To materiały wideo, jak i serwis darmowych ogłoszeń z Nowego Sącza i okolic.

Dla nas ważne są sygnały od naszych Czytelników. Codziennie reagujemy na skierowane do nas maile i telefony, których pełny wykaz publikujemy na naszej stronie Kontakt z redakcją. Kłopoty ze spółdzielnią, drogowcami, samorządową administracją? Żaden anonimowy profil na Facebooku za Wami się nie ujmie... Zapraszamy na łamy Waszego "Sądeczanina" - największego serwisu informacyjnego naszej części świata. ([email protected])Dziękujemy za przesłanie błędu