Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 18 listopada. Imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza
18/08/2018 - 23:30

Trzetrzewina: w groźnym wypadku na DK 28 ucierpiał motocyklista. Wezwano LPR

Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został dzisiaj wezwany późnym popołudniem do akcji ratowniczej na Sądecczyźnie. Powietrzna karetka pospieszyła do ciężko rannego motocyklisty, który ucierpiał w groźnym wypadku w Trzetrzewinie (gmina Chełmiec).

Około godziny 17.40 służby ratownicze pomknęły na sygnale do Trzetrzewiny, gdzie wydarzył się groźny wypadek, nieopodal kościoła. Zderzyły się tam samochód osobowy marki Renault oraz motocykl Yamaha.

Niestety, ten odcinek "krajówki" cieszy się, raczej wśród kierowców złą sławą. Wielokrotnie już dochodziło w tym miejscu do takich właśnie groźnych zdarzeń, w tym również tragicznych.

Kiedy pierwsi ratownicy dotarli na miejsce wypadku, uszkodzony samochód stał częściowo na jezdni, a roztrzaskany motocykl leżał w rowie, po przeciwnej stronie jezdni.

Poszkodowany kierowca motocykla, do momentu przyjazdu ratowników znajdował się pod opieką innych osób, które błyskawicznie pospieszyły mu z pomocą. Na miejscu zdarzenia ratownicy medyczni zdecydowali o wezwaniu do Trzetrzewiny powietrznej karetki.

Droga "krajowa" przez ponad dwie godziny była całkowicie zablokowana. Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego lądował na jezdni i zabrał na pokład ciężko rannego motocyklistę. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Sprawą zajmuje się sądecka policja.

[email protected], Fot. PSP w Nowym Sączu.

Groźny wypadek w Trzetrzewinie

Groźny wypadek w Trzetrzewinie
Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.
Największa w regionie, nowosądecka Grodzka Spółdzielnia Mieszkaniowa, obchodziła jubileusz 60-lecia swego istnienia:


Dziękujemy za przesłanie błędu

Motoryzacja Jesienią 2018 Partnerzy